Numery telefonów wewnętrznych

Numery telefonów wewnętrznych

SPIS NUMERÓW WEWNĘTRZNYCH URZĘDU MIEJSKIEGO W WADOWICACH / aktualizacja 23.02.2017

WYDZIAŁ

PRACOWNICY

NR POK.

NR TEL.

KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ

Brańka Bogusław

1

260

STRAŻ MIEJSKA

Frasunek, Sordyl, Stuglik, Woźniak, Bąk

2

122

KIEROWNIK REFERATU PODATKOWEGO

Adamczyk Marcin

4A

295

REFERAT PODATKOWY

Szczepanik Renata, Janicka Bożena, Bandura Barbara

3

293,294

REFERAT PODATKOWY

Błachut Bożena, Curzydło Grażyna

4

296,193

REFERAT PODATKOWY

Borycka Elżbieta, Radwan Agnieszka

5

297

REFERAT PODATKOWY

Iciek Elżbieta, Sieprawska Justyna,
Matonóg Jadwiga, Marcinik Agata

6

299
298

BIURO OBSŁUGI MIESZAKAŃCÓW

Mateja Wanda, Hryniewicz Anna, Pławny Ilona, Chodacka Ewelina

7

130,132

DOWODY OSOBISTE

Danek Małgorzata, Walas Jolanta, Góra Barbara,

8

222,226

MELDUNKI

Warchał Bartosz, Moskała-Paździora Honorata

9

221,262

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Piwowarczyk Krystyna, Niemczyk Jan

10

223,268

KIEROWNIK USC

Dyrcz Tomasz

14

119

Z-CA KIEROWNIKA USC

Talaga Joanna,

13

265

URZĄD STANU CYWILNEGO

Moskwik Małgorzata, Palmirska Helena

12

118,120

KOORDYNATOR SEKRETARIATU BURMISTRZA

Malinowska Joanna

21

113

SEKRETARIAT

Kainka Danuta, Tomiczek Sylwia

17

251

KIEROWNIK FINANSÓW

Gurdek Kinga, Kleszcz Beata
Pindel Iwona, Kwarciak Anna, Radwan Barbara

26

220,
107

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Uchacz Anna, Walas Maria, Kubera Agnieszka, Zając Beata

25

106

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Stuglik Agnieszka, Dobisz Jadwiga

55

100,213

KASA

Baklarz Maria, Tokarczyk Danuta, Jolanta Cieślik

27

109,108

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Malik Robert

29

110

BIURO RADY MIEJSKIEJ

Dąbrowska Danuta, Potoczek Małgorzata

30

111

KIEROWNIK WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO

Boguń Karina

35

116

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Maślanka Małgorzata, Wykręt Kinga, Sikora Justyna

31

112

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Gracjasz Anna, Gliwa Małgorzata

32

250

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Knapik Arkadiusz, Paździora Tomasz, Polak Łukasz

33

291, 292

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Ogiegło Agnieszka, Piwowarczyk Marcin,

Cygan Agnieszka, Dziewińska Magdalena

44

205
207

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Przewoźniak Lucyna, Ramos Grażyna

50

114

KADRY

Szczepanik Barbara, Studnicka Beata

34

115

KIEROWNIK WYDZIAŁU GOSPODARKI GRUNTAMI

Kajdas Halina,
Jamróz Barbara

39

201

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Zawiła Katarzyna, Żurek Katarzyna

38

200

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Świątek Maciej

40

225

WYDZIAŁ PROMOCJI GMINY

Gawron Janusz, Medoń-Jagieła Paulina, Maria Cholewa, Klaudia Bzduła

41

202,227

KIEROWNIK WYDZIAŁU PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Radwan – Cycoń Teresa

43

203

WYDZIAŁ PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Kalińska Anna, Karolina Kardasz, Hajost Agnieszka, Jarzyna Przemysław

42

204

KIEROWNIK WYDZIAŁU INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Polak Paweł,
Bernaś Anna

49

231

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Ciepły Katarzyna, Anna Stanek,
Bartel Piotr, Zaczyńska Aneta

45

206,
219

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Gryga Jarosław, Młynarczyk Justyna,
Góra Marek, Tyrpa-Indyk Magdalena

46

215,
270

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Mżyk Tomasz, Ciochoń Karolina, Kawaler Roman, Pułka Halina

47

209,166

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Gawlik Roman, Grajny Krzysztof

48

283

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU - ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Grzyb Joanna, Krzyżanowska Ewelina

56

214

KIEROWNIK WYDZIAŁU OCHRONY ŚRODOWISKA

Grzybowska Bożena

53

211

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Chmura-Bartel Beata,
Paździora Katarzyna, Janiczak Wacław

51

218,
224

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Jodłowski Paweł, Lukaj Szymon

52

210

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Kudela Paulina, Żmija Anna

54

212

KIEROWNIK WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Mamcarczyk Beata

57

216