Najlepszą szkołą okazało się Gimnazjum nr 1 w Wadowicach, którego uczniowie uzyskali 18 punktów.
Zawody zorganizowali pracownicy Krytej Pływali „Delfin” w Wadowicach, a okolicznościowe puchary ufundował Burmistrz Wadowic. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom oraz organizatorom zawodów!
Poniżej pełne wyniki.
C. Punktacja indywidualna i zespołowa:
- I miejsce – 3 punkty,
- II miejsce – 2 punkty,
- III miejsce – 1 punkt.
Uwaga! O zwycięstwie w klasyfikacji ogólnej decyduje suma zdobytych przez drużynę punktów indywidualnie oraz w sztafetach wyliczona według powyższej punktacji. W przypadku równej ilości punktów decyduje ilość pierwszych i kolejnych miejsc. Przy wybieraniu najlepszego zawodnika i zawodniczki zawodów liczą się punkty zdobyte w konkurencjach indywidualnych.
25m grzbietowy kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Pałosz Zuzanna | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,18,54 |
2 | Grajny Karolina | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,19,48 |
3 | Suchanek Gabriela | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,19,76 |
4 | Kachel Julia | Gimnazjum w Ponikwi | 0,19,95 |
5 | Smolarska Oliwia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,21,86 |
II 1 | Droździewicz Ewa | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,22,16 |
2 | Radwan Alicja | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,23,89 |
3 | Kowalówka Klaudia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,26,78 |
4 | Gadocha Julia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,39,86 |
25m grzbietowy mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Szarnicki Maksymilian | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,19,51 |
2 | Szczygieł Michał | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,19,57 |
3 | Gajczak Karol | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,19,92 |
4 | Woś Jakub | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,20,57 |
5 | Stecko Gabriel | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,21,30 |
II 1 | Śliwa Łukasz | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,22,64 |
2 | Rusinek Szymon | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,24,42 |
3 | Van Rijswik Dawid | Gimnazjumnr 2 Wadowice | 0,24,80 |
4 | Karasiński Jakub | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,31,29 |
25m dowolnym kobiet | |||
Nazwisko,imię | Szkoła | Czas | |
I 1 | Skowron Aleksandra | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,15,22 |
2 | Szota Maja | Gimnazjum w Ponikwi | 0,15,54 |
3 | Paśnik Wiktoria | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,16,67 |
4 | Mydlarz Karolina | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,17,23 |
5 | Króliczek Żaneta | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,17,57 |
II 1 | Grzeczyńska Wiktoria | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,17,67 |
2 | Tyrybon Katarzyna | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,18,32 |
3 | Janik Julia | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,18,48 |
4 | Grajny Karolina | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,18,61 |
5 | Kachel Aleksandra | Gimnazjum w Ponikwi | 0,18,64 |
III 1 | De Abgaro Zachariasiewicz Natalia | Gimnazjum Klecza Dolna | 0,19,23 |
2 | Jurka Julia | Gimnazjum Barwałd Dolny | 0,20,54 |
3 | Radwan Alicja | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,22,86 |
4 | Kowalówka Klaudia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,25,33 |
25m dowolnym mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Mirowski Karol | Gimnazjum Jaroszowice | 0,14,64 |
2 | Woś Wojciech | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,14,82 |
3 | Janus Jakub | Gimnazjum nr 2 Chocznia | 0,14,89 |
4 | Boroń Dawid | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,15,39 |
5 | Gajczak Karol | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,15,96 |
II 1 | Leszczyński Igor | Gimnazjum Jaroszowice | 0,16,54 |
2 | Sienkiewicz Oskar | Gimnazjum Jaroszowice | 0,16,59 |
3 | Fedorow Robert | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,17,86 |
4 | Leńczowski Patryk | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,18,28 |
5 | Zimmer Kacper | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,18,42 |
III 1 | Godek Michał | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,18,67 |
2 | Wączak Jakub | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,18,80 |
3 | Szczygieł Michał | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,19,07 |
4 | Zaręba Wojciech | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,19,57 |
5 | Cholewa Szymon | Gimnazjum Jaroszowice | 0,21,29 |
IV 1 | Bizoń Maciej | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,21,92 |
2 | Karasiński Jakub | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,23,60 |
50m grzbietowym Kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Pałosz Zuzanna | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,40,64 |
2 | Grajny Karolina | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,43,76 |
3 | Suchanek Gabriela | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,43,98 |
4 | Romanowska Wiktoria | Gimnazjum Jaroszowice | 0,44,60 |
5 | De Abgaro Zachariasiewicz Natalia | Gimnazjum Klecza Dolna | 0,49,98 |
50m grzbietowym Mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Stuglik Patryk | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,38,45 |
2 | Majer Rafał | Gimnazjum Roczyny | 0,38,54 |
3 | Tumulik Michał | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,39,20 |
4 | Woś Wojciech | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,39,36 |
5 | Mirowski Karol | Gimnazjum Jaroszowice | 0,39,95 |
II 6 | Janus Jakub | Gimnazjum nr 2 Chocznia | 0,40,80 |
7 | Cholewa Szymon | Gimnazjum Jaroszowice | 0,47,95 |
50m Klasycznym Kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Króliczek Żaneta | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,43,13 |
2 | Kachel Julia | Gimnazjum w Ponikwi | 0,43,86 |
3 | Grzeczyńska Wiktoria | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,46,82 |
4 | Tyrybon Katarzyna | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,48,64 |
II 5 | Brygoła Joanna | Gimnazjum Barwałd Dolny | 1,09,20 |
6 | Kowalówka Klaudia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 1,13,81 |
50m Klasycznym Mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Chrapla Filip | Gimnazjum Jaroszowice | 0,38,13 |
2 | Kubiś Filip | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,38,14 |
3 | Stuglik Patryk | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,39,67 |
4 | Tumulik Michał | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,41,64 |
5 | Leszczyński Igor | Gimnazjum Jaroszowice | 0,41,70 |
II 1 | Janus Jakub | Gimnazjum nr 2 Chocznia | 0,45,73 |
2 | Boroń Dawid | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,46,92 |
3 | Sienkiewicz Oskar | Gimnazjum Jaroszowice | 0,47,82 |
4 | Zieliński Kacper | Gimnazjum Barwałd Dolny | 0,49,23 |
5 | Zimmer Kacper | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,50,04 |
III 1 | Godek Michał | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,51,16 |
2 | Pawlik Norbert | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,51,64 |
3 | Nowak Kamil | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,53,39 |
4 | Woś Jakub | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,54,95 |
5 | Zaręba Wojciech | Gimnazjum nr 2 Andrychów | 0,56,76 |
IV 1 | Salomon Dominik | Gimnazjum Klecza Dolna | 1,01,97 |
50m Dowolnym Kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Skowron Aleksandra | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,32,98 |
2 | Szota Maja | Gimnazjum w Ponikwi | 0,33,17 |
3 | Widlarz Urszula | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,36,45 |
4 | Paśnik Wiktoria | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,37,39 |
5 | Mydlarz Karolina | Gimnazjum nr 1 Wadowice | 0,38,96 |
II 1 | Króliczek Żaneta | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 0,39,67 |
2 | Janik Julia | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,41,04 |
3 | Kachel Aleksandra | Gimnazjum w Ponikwi | 0,44,51 |
4 | Jurka Julia | Gimnazjum Barwałd Dolny | 0,45,36 |
50m Dowolnym Mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Majer Rafał | Gimnazjum Roczyny | 0,31,07 |
2 | Chrapla Filip | Gimnazjum Jaroszowice | 0,31,26 |
3 | Drzazga Szymon | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,33,32 |
5 | Kubiś Filip | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,33,87 |
II 1 | Hajduk Kacper | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 0,34,48 |
2 | Szarnicki Maksymilian | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,37,36 |
3 | Stecko Gabriel | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 0,40,89 |
100m Dowolnym Kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Szota Maja | Gimnazjum w Ponikwi | 1,15,29 |
2 | Skowron Aleksandra | Gimnazjum nr 1 Chocznia | 1,15,32 |
3 | Widlarz Urszula | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 1,22,67 |
4 | Kachel Julia | Gimnazjum w Ponikwi | 1,29,80 |
5 | Romanowska Wiktoria | Gimnazjum Jaroszowice | 1,30,80 |
II 1 | Smolarska Oliwia | Gimnazjum nr 3 Wadowice | 1,42,45 |
2 | Kachel Aleksandra | Gimnazjum w Ponikwi | 1,53,39 |
100m Dowolnym Mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
I 1 | Majer Rafał | Gimnazjum Roczyny | 1,10,58 |
2 | Drzazga Szymon | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 1,13,82 |
3 | Hajduk Kacper | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 1,19,13 |
Sztafeta 4x25m Kobiet | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
1 | Pałosz Zuzanna, Tyrybon Katarzyna, Paśnik Wiktoria, Smolarska Oliwia, |
Gimnazjum nr 3 Wadowice | 1,11,86 |
2 | Traczyk Martyna, Cholewa Agata, Romanowska Wiktoria, Głaz Sara |
Gimnazjum Jaroszowice | 1,45,07 |
Sztafeta 4x25m Mężczyzn | |||
Seria/tor | Nazwisko,imię | Szkoła | Czas |
1 | Chrapla Filip, Sienkiewicz Oskar, Leszczyński Igor, Mirowski Karol |
Gimnazjum Jaroszowice | 1,00,95 |
2 | Drzazga Szymon, Woś Jakub, Woś Wojciech, Kubiś Filip | Gimnazjum nr 2 Wadowice | 1,01,45 |
3 | Stecko Gabriel, Gajczak Karol, Szarnicki Maksymilian, Tumulik Michał |
Gimnazjum nr 3 Wadowice | 1,05,92 |
4 | Godek Michał, Szczygieł Michał, Hajduk Kacper, Van Rijswik Dawid |
Gimnazjum nr 2 Wadowice | 1,13,92 |
5 | Nowak Kamil, Stuglik Patryk, Zaręba Wojciech, Rusinek Szymon |
Gimnazjum nr 2 Andrychów | 1,17,45 |
Gim. nr 2 w Wadowice | 18 | ||
Gim. nr 3 w Wadowice | 17 | ||
Gim. Jaroszowice | 13 | ||
Gimnazjum nr 1 Chocznia | 13 | ||
Gim. Ponikiew | 9 | ||
Gimnazjum Roczyny | 8 | ||
Gim. Nr 2 Andrychów | 4 | ||
Gimnazjum nr 2 Chocznia | 1 | ||
Gim. nr 1 w Wadowice | 0 | ||
Gim. Barwałd D. | 0 | ||
Gim. Klecza Dolna | 0 | ||
Gim. Inwałd | 0 | ||
Najlepsza zawodniczka | Skowron Aleksandra | ||
Gimnazjum nr 1 Chocznia | 8 pkt | ||
Najlepszy zawodnik | Majer Rafał | ||
Gimnazjum Roczyny | 8 pkt |
Galeria
Wprowadzono: 27 kwietnia 2016