20 listopada Kiermasz dla Oliwierka

Jesteś tutaj : Strona główna / Bez kategorii / 20 listopada Kiermasz dla Oliwierka

Trwa nierówna walka Oliwierka Komana z chorobą i czasem. W najbliższy weekend koniecznie odwiedźcie kiermasz w SP 2 w Wadowicach, gdzie będziecie mieli okazję nabyć zabawki, książeczki, ubrania dla dorosłych i dzieci oraz wiele innych skarbów – wszystko w szczytnym celu!

Yellow Pink Woman Shopping Illustrated Black Friday Poster 723x1024 - 20 listopada Kiermasz dla OliwierkaKiermasz będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę 20 listopada w godzinach 9.00 – 18.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach przy ul. Sienkiewicza 9.

Wolontariusze obsługujący imprezę pomogą Wam wybrać prezenty dla siebie lub najbliższych spośród wielu darów przyniesionych przez mieszkańców: w ofercie będą zarówno zabawki i gry, książeczki, a także ubrania dla dorosłych i dla dzieci.

U małego wadowiczanina Oliwiera Komana w wieku 6 miesięcy zdiagnozowano SMA1 – śmiertelną i podstępną chorobę, która krok po kroku osłabia mięśnie, bez odpowiedniego leczenia doprowadzając do śmierci.

Oliwier potrzebuje niestety szalenie drogiego leku – terapii genowej, która kosztuje 10 milionów złotych. Niestety maluch nie kwalifikuje się na refundowanie preparatu Zolgensma przez NFZ, ponieważ przekroczył 6 miesiąc życia.

Oliwier Koman

Gorąco zachęcamy do wsparcia zbiórki na leczenie malucha – link  TUTAJ.

Wprowadzono: 14 listopada 2022