50 tysięcy widzów w Kinie Centrum

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / 50 tysięcy widzów w Kinie Centrum

2017 rok był rekordowym pod względem frekwencji w kinie Centrum w Wadowicach. 21 grudnia 2017 r. do kina zawitał 50 tysięczny widz!

Frekwencja w polskich kinach ciągle rośnie ale tak dynamicznie jak w Wadowicach nie jest chyba nigdzie. W 2017 roku mieliśmy ponad 25% wzrost frekwencji w stosunku do roku poprzedniego. Wadowiczanie niewątpliwie wyprzedzają średnią krajową widzów w kinie (stosunek liczby widzów do liczby mieszkańców) doganiając średnią europejską!

Widzowie nie zawiedli!

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami na seansie o godz. 16:00, 21 grudnia, pojawił się w naszym kinie 50 tysięczny widz w 2017 r. Jest to najlepszy wynik frekwencji od początku funkcjonowania naszego kina!
Rekordowy bilet został kupiony w IX rzędzie – 10 fotel. Szczęśliwe miejsce zajęła Pani Zuzanna Byrska z Ponikwi. Została obdarowana voucherami do naszego kina, najnowszymi filmami DVD przekazanymi od dystrybutorów podczas 44. Forum Wokół Kina w Gdyni., kolekcjonerską torbą kina Centrum, gadżetami z Sieci Kin Studyjnych i wieloma innymi prezentami.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pokonamy granicę 60 tysięcy widzów w roku i dlatego już zbieramy prezenty dla kolejnego rekordowego widza.

Wprowadzono: 2 marca 2018