Atrakcje na Dzień Kobiet w gminnych instytucjach

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Atrakcje na Dzień Kobiet w gminnych instytucjach

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Gmina Wadowice przygotowała dla wszystkich Kobiet coś specjalnego! W czwartek 8 marca przez cały dzień każda z Pań może skorzystać ze specjalnych ofert  i wydarzeń odbywających się w mieście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie na ten dzień przez instytucje gminne.  

1. Gminny Basen „Delfin”
W dniu swojego święta każda z Pań może skorzystać z Krytej Pływalni Delfin za symboliczną złotówkę za każdą godzinę pobytu! Zachęcamy do skorzystania z promocji i równocześnie przypominamy, że basen otwarty jest w godzinach 6:45 do 21:45.

Serdecznie zapraszamy!

2. Wadowickie Centrum Kultury
Dzień Kobiet w Kinie! – seans przedpremierowy z niespodziankami i nagrodami! Przyjdź na seans 8 marca i wspólnie z Salonem Urody Dotyk Piękna poznaj tajniki makijażu oraz działanie nowoczesnego zabiegu Bloomea regenerującego skórę. Oprócz profesjonalnych porad czekają na Was także liczne niespodzianki m.in. bony rabatowe oraz możliwość wygrania zabiegu Bloomea.

Seans: DO ZAKOCHANIA JEDEN KROKpokaz przedpremierowy – film z polskimi napisami
8 marca, godz. 18:00

Opis filmu : Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

3. Biblioteka Publiczna
Kobiecy wieczór w przeddzień Święta Kobiet!7 marca 2018, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie z Beatą Majewską vel Augustą Docher, rodowitą Wadowiczanką, która z powodzeniem podbija wydawniczy rynek. Spod jej pióra wyszło dotychczas kilka powieści m.in. „Eperu”, „Habbatum” „Batawe” – cykl o Wędrowcach, „Anatomia uległości” , „Kryształowe serca” oraz świetnie przyjęty cykl obyczajowy – „Konkurs na żonę”, „Bilet do szczęścia” i „Zdążyć z miłością”. W styczniu ukazała się jej nowa książka „Baśnik”, o miłości, kobietach, a przede wszystkim… o poszukiwaniu szczęścia w każdym wieku! Wstęp wolny!

Z okazji tego szczególnego dnia życzymy wszystkim Paniom wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń – zarówno tych malutkich, jak i troszkę większych.

Pamiętaj, że świat bez kobiet
nie miałby sensu… – wszystkie jesteście super!

Wprowadzono: 6 marca 2018