BądźMy górą! 10. Małopolski Festiwal Innowacji

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / BądźMy górą! 10. Małopolski Festiwal Innowacji

Później – ale jest, inny – ale równie atrakcyjny, już 19 października startuje 10. Małopolski Festiwal Innowacji! Zapraszamy na tydzień pełen innowacyjnych wrażeń!

MFI to coroczne święto innowacji, które pozwala poznawać know how, nowe technologie, wynalazki oraz niezwykłych ludzi. Małopolska już po raz dziesiąty łączy biznes, naukę, administrację i społeczność w celu promocji innowacyjności i przedsiębiorczości. Wspólnie  z partnerami przygotowaliśmy ponad 40 różnorodnych wydarzeń. W przeważającej większości odbywać się będą w formule on-line.

Zaczynamy konferencją inaugurującą Festiwal, której tematyka została zbudowana wokół zagadnienia sharing economy. Dzisiaj możemy dzielić się niemal wszystkim – zasobami, umiejętnościami, usługami, przestrzenią. Ograniczeniem dla tej idei jesteśmy tylko my i nasze przyzwyczajenia. Podczas konferencji przybliżymy ideę dzielenia się i jej roli w rozwoju gospodarczym oraz odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości w sesji Q&A. Na konferencję „Mnożenie przez współdzielenie – sharing economy, dlaczego warto!?” można zapisać się tutaj.

Podczas znanego już i lubianego cyklu „Przy kawie o innowacjach” porozmawiamy o przyspieszonej transformacji cyfrowej społeczeństwa, o customer experience oraz o kreowaniu wizerunku marki. Do dyskusji zaprosiliśmy ekspertów znających te tematy od podszewki. Na warsztaty „Przy kawie o innowacjach” zapisać się można tutaj.

Warto również zapoznać się z ofertą przygotowaną przez naszych partnerów – w tym roku mamy okazję odwiedzić całkiem nowe miejsca! Szereg wydarzeń zostało przygotowanych specjalnie z myślą o przedsiębiorcach. Dzięki nim będzie można poznać zagadnienia, które z pewnością ułatwią prowadzenie własnego biznesu. Od 19 października zapraszamy również do filmowej strefy wynalazków, dzięki której poznamy niemal 30 niezwykłych przedmiotów i technologii stworzonych w ostatnim czasie w naszym regionie.

Więcej informacji o Festiwalu, szczegółowy program całego wydarzenia oraz poszczególnych eventów wraz z linkami do FORMULARZY REJESTRACYJNYCH znaleźć można na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl w zakładce „Festiwal”.

Wprowadzono: 14 października 2020