Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Fundacja Szpital Wadowice oraz Zespól Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu bezpłatnych szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej pod hasłem: Pierwsza pomoc − wiem co robię! W ramach projektu pn.: „Czwartkowe spotkania z ratownictwem”. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

pierwsza pomoc plakat 23.12 - Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

pierwsz pomoc szkolenia 30.12 - Bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w praktycznych szkoleniach: Pierwsza pomoc dla dorosłych oraz Pierwsza pomoc pediatrycznaczyli jak udzielać pomocy dzieciom. Nie wiesz co zrobić w przypadku złamania, zadławienia, oparzenia, ostrej reakcji alergicznej? Jak w bezpieczny i skuteczny sposób przeprowadzić masaż serca i jak używać defibrylatora AED? Co jest najważniejsze, kiedy wzywasz pomoc? Dzięki Szkoleniom zyskasz umiejętność radzenia sobie w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Praktyczna i skondensowana wiedza na temat tego, jak zachować się w najczęstszych zdarzeniach powoli Ci zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. 3-godzinne szkolenia odbędą się 23 grudnia 2021 r. oraz 30 grudnia 2021 r. w siedzibie Wadowickiego Pogotowia Ratunkowego w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego – od godziny:
14:30 – Pierwsza pomoc pediatryczna − czyli jak udzielać pomocy dzieciom,
17:00 − Pierwsza pomoc dla osób dorosłych.

Spotkania odbywać się będą w reżimie sanitarnym w grupach szkoleniowych, na które obowiązują zapisy do:
22 grudnia 2021 r. − w przypadku szkoleń organizowanych 23 grudnia 2021r.
29 grudnia 2021 r. − w przypadku szkoleń organizowanych 30 grudnia 2021r.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wysłać wiadomość na adres e-mail: komunikacja@zzozwadowice.pl, zawierającą: imię i nazwisko, nazwę szkolenia oraz numer telefonu w celu potwierdzenia obecności.

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 33 87 21 282

Ilość miejsc ograniczona!

Wprowadzono: 20 grudnia 2021

-