Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / MOPS / Bezpłatny transport w gminie Wadowice

logotyp - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Zgodnie z przewidywaniami, mieszkańcy gminy zgłaszają chęć uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych. Jednym z takich, w którym wykorzystano możliwość przemieszczenia się bezpłatnym transportem był  „Rodzinny piknik wakacyjny”. Spotkanie odbyło się 14.07.2022  r. w Kleczy Dolnej, przy znacznej frekwencji chętnych osób.

Powyższy przykład wskazuje, że można korzystać z takich możliwości jak też realizować przejazdy w innych ważnych celach takich jak aktywizacja zawodowa, edukacyjna lub  zdrowotna.

Wystarczy zadzwonić na numer telefonu komórkowego 795 602 319 lub wysłać zgłoszenie na doortodoor@wadowice.pl

door to door - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi  się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację,  czy też na szczepienie przeciwko Covid 19.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł

logo pfron - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Wprowadzono: 27 lipca 2022

-