Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / MOPS / Bezpłatny transport w gminie Wadowice

logotyp - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Okres jesienny to przede wszystkim chłodne i krótkie dni, a co za tym idzie trudności w przemieszczaniu się. Dla przypomnienia, w naszej gminie funkcjonuje bezpłatny transport. Przeprowadzone badanie satysfakcji z dotychczasowej realizacji usługi door-to-door przełożyło się na bardzo dobrą ocenę wystawioną przez liczne grono użytkowników, w zakresie profesjonalizmu obsługującej projekt załogi i wygody w przemieszczaniu się zakupionym pojazdem.

Drodzy mieszkańcy! Korzystajcie z tej możliwości i załatwiajcie ważne dla Was sprawy w zakresie aktywizacji zawodowej, edukacyjnej, społecznej i zdrowotnej.

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu komórkowego 795 602 319 lub wysłać zgłoszenie na doortodoor@wadowice.pl

bus 1024x552 - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi  się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację czy też na szczepienie przeciwko Covid 19.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł

logo pfron - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Wprowadzono: 23 listopada 2021

-