Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / MOPS / Bezpłatny transport w gminie Wadowice

logotyp - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Okres wakacyjny, który się rozpoczyna, sprzyja zwiększonej aktywności. Jego częścią są także wyjazdy integracyjne, które mogą być zrealizowane przy pomocy oferowanego bezpłatnego transportu.

Drodzy mieszkańcy, korzystajcie więc z takich możliwości i załatwiajcie ważne dla Was sprawy w zakresie wspomnianym powyżej, jak też aktywizacji zawodowej, edukacyjnej lub  zdrowotnej.

Wystarczy zadzwonić na numer telefonu komórkowego 795 602 319 lub wysłać zgłoszenie na doortodoor@wadowice.pl

door to door - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Pomagamy osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi (także poruszającymi  się na wózku inwalidzkim) w dotarciu min. do urzędów i instytucji, placówek sportowych, rekreacyjnych, kulturowych, służby zdrowia, realizujących rehabilitację, czy też na szczepienie przeciwko Covid 19.

Projekt finansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Na realizację projektu pozyskano środki w wysokości 570 095,00 zł. Wysokość dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 480 476,07 zł

logo pfron - Bezpłatny transport w gminie Wadowice

Wprowadzono: 24 czerwca 2022

-