CWOP – ważne miejsce dla aktywnych mieszkańców

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / CWOP – ważne miejsce dla aktywnych mieszkańców

Nie masz miejsca na zorganizowanie spotkania? Masz pomysł na ciekawe inicjatywy i szukasz chętnych do przyłączenia się? Twoja organizacja potrzebuje wsparcia? Skorzystaj z oferty Centrum Wadowickich Organizacji Pozarządowych!

Działające od marca tego roku Centrum Wadowickich Organizacji Pozarządowych oferuje wszystkim aktywnym mieszkańcom zarówno miejsce do spotkań, jak i wsparcie w różnych przedsięwzięciach oraz sprawach związanych z prowadzeniem organizacji pozarządowych.

Biuro CWOP mieści się na ul. Konstytucji 3 Maja 5 w Wadowicach. Otwarte spotkania odbywają się w co drugi czwartek miesiąca (najbliższe spotkanie 18 czerwca o 18:00). Z biura można również skorzystać w celu organizacji spotkania np. rad osiedlowych, grup hobbystycznych, organizacji pozarządowych oraz innych. Rezerwacja pod numerem: 733 815 911. Do dyspozycji są sprzęt biurowy, Wi-Fi, stół konferencyjny, 11 krzeseł, rzutnik multimedialny, tablica magnetyczna, wyposażona kuchnia, parking, WC.

Zachęcamy do śledzenia informacji związanych z CWOP na portalu Facebook

Projekt „Wadowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest realizowany przez Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie i jest współfinansowany przez Gminę Wadowice.

Wprowadzono: 12 czerwca 2020