Darmowe kursy wadowicką ciuchcią w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Darmowe kursy wadowicką ciuchcią w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca

Miło nam poinformować, iż od 1 lipca do 31 października 2018 roku wadowicka ciuchcia papieska dwa razy w miesiącu tj. w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca będzie przewoziła za darmo mieszkańców Wadowic, turystów i pielgrzymów Szlakiem Karola Wojtyły po Wadowicach!

[AKTUALIZACJA]

Harmonogram kursowania ciuchci:

lipiec-sierpień
poniedziałek-piątek 10:00-17:00
sobota, niedziela, święta 10:00-18:00

wrzesień-październik
poniedziałek-piątek 10:00-15:00
sobota, niedziela, święta 10:00-16:00

Do jej widoku na wadowickich drogach przywykli już wszyscy mieszkańcy miasta. Papieska ciuchcia od dłuższego czasu jeździ po Wadowicach pokazując turystom i mieszkańcom najpiękniejsze zakątki miasta. Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00, a w sobotę, niedzielę i święta w godzinach 10:00 – 17:00 . Od lipca 2018 roku będą mieli Państwo okazję na darmowy kurs ciuchcią – w każdy pierwszy i ostatni wtorek miesiąca ciuchcia będzie kursować za darmo! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wycieczce.

Trasa ciuchci:

O Wycieczce:
Wycieczce wspomnień „Z życia Karola Wojtyły”  skierowana  jest do dzieci i młodzieży, ale również do osób dorosłych. Wycieczka ta to idealny sposób na zapoznanie się z ważniejszymi miejscami w Wadowicach, które odegrały w życiu Ojca Świętego ogromną rolę, jest ciekawym rozwiązaniem na upamiętnienie historii życia Jana Pawła II. To połączenie edukacji i przyjemności.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w wycieczkach ciuchcią! Szczegółowe informacje nt. ciuchci znajdą Państwo tutaj.

Wprowadzono: 2 lipca 2018