Derby artystyczne 2017

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Derby artystyczne 2017

Z końcem lutego b.r. ogłoszony został termin przyjmowania zgłoszeń propozycji prac malarskich do wystaw w ramach IV edycji Międzyregionalnego Programu pn „Derby Artystyczne’ 2017- Śląsk & Małopolska i województwa ościenne”.

Propozycje prac do wystaw w ramach tegorocznej edycji Programu mogą być zgłaszane przez artystów malarzy, grafików oraz w imieniu artystów przez lokalne placówki kultury oraz organizacje zrzeszające twórców z terenu województwa śląskiego, małopolskiego, a także z województw ościennych i innych regionów kraju, zgodnie z Regulaminem.

Główna wystawa malarstwa Programu w 2017 roku realizowana jest w 2-ch tematach, tj: „Kobieta muzą artysty” i „Inspiracje w malarstwie”

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swoich prac do wystaw Programu (malarstwo, grafika) proszone są o zapoznanie się z materiałami oraz dokonanie zgłoszenia w podanym terminie tj. przesłanie zdjęć do 8 propozycji prac na wystawę.

Na podstawie oceny wstępnej dokonanej przez Radę Artystyczną, z przesłanych propozycji wybrane zostaną prace, które pokazane będą na wystawach Programu.

Termin zgłoszeniado dnia 24 marca (piątek), do godziny 24.00
– pocztą elektroniczną na adres:  derby.art-plus@o2.pl.

Szczegółowe informacje : tutaj

Wprowadzono: 17 marca 2017