Pakiet Małego Wadowiczanina

Jesteś tutaj : Strona główna / Dla mieszkańców / Pakiet Małego Wadowiczanina

Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski z przyjemnością informuje, że dla dzieci z Gminy Wadowice urodzonych od dnia 1 stycznia 2018r. został przygotowany powitalny Pakiet Małego Wadowiczanina!

„Każdego nowo narodzonego Mieszkańca i Mieszkankę witamy z radością, licząc, że stanie się wartościowym członkiem naszej społeczności. Gmina Wadowice jest wspólną wartością, naszym wspólnym domem. To bliscy ludzie, znajome miejsca, rzeka Skawa i urokliwe pasma Beskidu Małego. Bądźcie dumni, że jesteście Wadowiczanami  i przekazujcie tę dumę kolejnym pokoleniom. ”

Burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski

List gratulacyjny, urocze niemowlęce body „Wszystko się zaczęło w Wadowicach”, naklejka na szybę samochodu „Bobas z Wadowic na pokładzie”, ulotka informacyjna dla rodziców oraz sadzonka drzewa – takie prezenty od Burmistrza dostaną wszystkie dzieci urodzone po 1 stycznia 2018r., zameldowane na terenie Gminy Wadowice. Stowarzyszenie LGD Wadoviana jest fundatorem praktycznych śliniaczków, które również znajdą się w każdej paczce.

Pakiety Małego Wadowiczanina są wydawane uprawnionym Mieszkańcom w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wadowicach podczas rejestracji dziecka.

Ulotka z praktycznymi informacjami dla rodziców jest dostępna w formie elektronicznej, do pobrania w załączniku poniżej.


SPRAWDŹ:
Opieka nad dziećmi do lat 3
Oferta zajęć dla najmłodszych

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 12 grudnia 2017