Jak zostać partnerem w programach wsparcia rodzin wielodzietnych

Zostań partnerem programu wsparcia rodzin wielodzietnych:
- samorządowego pn.: "Wadowice Przyjazne Rodzinie"
- rządowego pn.: "Karta Dużej Rodziny"

Przyjazne rodzinie

Zostań partnerem programu wsparcia rodziny wielodzietnych "trzy plus' samorządowego pn. "Wadowice Przyjazne Rodzinie" lub i ogólnopolskiego rządowego pn.: "Karta Dużej Rodziny".
Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin "trzy plus" posiadających Kartę Dużej Rodziny.
Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji: współtworzenie programu skierowanego do rodzin wielodzietnych, prestiż, zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą instytucji/firmy, a także pozyskanie nowej grupy lojalnych klientów. Jest to również ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Jak zgłosić swoją firmę do samorządowego Programu Wadowice Przyjazne Rodzinie?

WzórA

• określ, jakiego rodzaju zniżki, ulgi bądź inne korzyści Twoja firma/instytucja może zaoferować rodzinom wielodzietnym zamieszkującym gminę Wadowice;
  • wypełnij deklarację przystąpienia do Programu Wadowice Przyjazne Rodzinie dostępną na stronie internetowej www.rodzina.wadowice.pl

Co dalej?

• Po weryfikacji deklaracji  uzgodnione zostaną z Twoją firmą szczegółowe warunki współpracy;
  • Burmistrz Wadowic podpisze z Twoją firmą umowę ws. przyznawania uprawnień rodzinom wielodzietnym.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do Urzędu Miejskiego w Wadowicach, Plac Jana Pawła II nr 23, 34-100 Wadowice
Wyślij e-maila na adres: rodzina@wadowice.pl
Zadzwoń; tel.: (33) 873-18-11

Partnerom programu Wadowice Przyjazne Rodzinie przyznaje się prawo do używania logotypu Wadowickiego Miejsca Przyjaznego Rodzinie: Certyfikatu Miejsca Przyjaznego Rodzinie i Wyróżnienia Programu Wadowice Przyjazne Rodzinie oraz posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny wyłącznie z numerem identyfikacyjnym Gminy Wadowice 1218093” w miejscu prowadzonej działalności, na stronach internetowych oraz we wszystkich materiałach reklamowych i promocyjnych firmy.

Informacja o przystąpieniu instytucji, firmy do programu zamieszczana jest także na stronie internetowej programu Wadowice Przyjazne Rodzinie: www. rodzina.wadowice.pl

Aktualny wykaz wszystkich podmiotów, które dołączyły do programu Wadowice Przyjazne Rodzinie dostępny jest na stronie internetowej programu: www. rodzina.wadowice.pl.

Pliki do pobrania: (dostępne na dole strony) :

• Deklaracja przystąpienia do programu Wadowice Przyjazne Rodzinie
  • Wzór umowy dla partnerów podpisujących umowę z Burmistrzem Wadowic na   realizację programu.

Jak zgłosić swoją firmę do programu ogólnopolskiego Karta Dużej Rodziny?

Za pozyskiwanie partnerów rządowego programu Karta Dużej Rodziny odpowiada:

3plus

Jak zgłosić swoją firmę do programu?

Jeżeli działasz na terenie całego kraju? Skontaktuj się z negocjatorem ds. partnerów strategicznych: Joanna Jończyk, tel. 732 988 447, joanna.jonczyk@3plus.pl

Jeżeli działasz lokalnie? Skontaktuj się z negocjatorem ds. partnerów lokalnych określonych w wykazie kontaktów do negocjatorów wojewódzkich:

DaneKDR

Możesz także sam wypełnić e-deklarację dołączenia do Karty Dużej Rodziny

Co dalej?

• po weryfikacji formularza zostaną uzgodnione z Twoją firmą/instytucją szczegółowe warunki współpracy i podpisana zostanie umowa ws. przyznania uprawnień rodzinom wielodzietnym:
  • z Ministrem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w przypadku firm/instytucji działających na terenie całego kraju
  • ze Związkiem Dużych Rodzin "Trzy Plus" w przypadku firm/instytucji działających lokalnie.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Informacji udzieli: Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus".
Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.
Wyślij e-mail na adres: anna.tanowska@3plus.pl
Zadzwoń:  tel.: 732 988 446

Partnerzy programu uzyskują możliwość posługiwania się logotypem programu Karta Dużej Rodziny i znakiem  „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” we wszystkich materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Lista firm, które włączyły się do Programu ogólnopolskiego Karta Dużej Rodziny jest dostępna na stronie www. rodzina.gov.pl.

Pliki do pobrania: (dostępne na dole strony) :

• Wykaz kontaktów do negocjatorów wojewódzkich

Pliki do pobrania: