Dołącz do nas! – Urząd Miejski ogłasza nabór na praktyki

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Dołącz do nas! – Urząd Miejski ogłasza nabór na praktyki

Wakacje to dla Was czas beztroskiej laby? A może macie głowy pełne ciekawych pomysłów, które chcielibyście zrealizować w naszej gminie? Teraz macie niepowtarzalną okazję poznania urzędu „od podszewki” i dołączenia, na czas letnich praktyk, do ekipy Wydziału Promocji Gminy lub Wydziału Obsługi Ruchu Turystycznego.

W ramach odpłatnych praktyk w Urzędzie Miejskim dostaniecie do realizacji konkretne zadania i sprawdzicie się w rzeczywistych warunkach pracy. Do Waszych obowiązków należeć będzie społecznościowa i medialna aktywizacja promocji Wadowic – w tym szereg kreatywnych działań, jak pomoc w organizacji wydarzeń, wykonywanie reportaży i fotoreportaży, czy działania w środowisku nowych mediów. Po zakończeniu umowy najlepsi praktykanci będą polecani przy rekrutacjach na stanowiska w urzędzie.

Możliwość odbycia praktyki dotyczy:

  • studentów (praktyka studencka),
  • absolwentów szkół średnich (tj. osób w wieku 18 – 24 lat).

Preferowany okres praktyki to minimum 3 tygodnie, maksymalnie do końca września 2018 r. Zakończenie praktyki będzie potwierdzone certyfikatem.

Zainteresowanych prosimy o złożenie do 24 lipca 2018 roku podania w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Wadowicach, pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Wadowicach: pl. Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@wadowice.pl.

Podanie powinno zawierać:

– dane personalne kandydata,
– nazwę szkoły/uczelni, do której kandydat uczęszcza lub której jest absolwentem,
– proponowany okres praktyki,
– nazwę wydziału, w którym kandydat chciałby odbyć praktykę,
– zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 30 maja 2018