Dołącz do pierniczkowej akcji dla Oliwierka!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Dołącz do pierniczkowej akcji dla Oliwierka!

Lubisz i potrafisz piec? Wspaniale! A może jesteś fanem chrupania pysznych pierniczków? Jeszcze lepiej! Dołącz do akcji – każdy piernikowy smakosz przybliża małego Oliwierka do celu!

pachnacy kiermasz 1 683x1024 - Dołącz do pierniczkowej akcji dla Oliwierka!Już niebawem odbędzie się doroczny Turniej Mikołajkowy w halówkę o puchar Burmistrza Wadowic i jak co roku impreza będzie miała charytatywny charakter.

Od 9 do 11 grudnia amatorskie drużyny piłkarskie będą walczyć o tytuł mistrza, jednocześnie zbierając środki na wsparcie zbiórki na leczenie Oliwierka Komana z Wadowic. Malucha znają już wszyscy wadowiczanie, ponieważ od kilku tygodni wspierają jak mogą jego rodziców w walce o przyszłość – organizując szereg akcji i imprez, podczas których prowadzą zbiórki pieniężne.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców futbolu i fanów dobrej zabawy na mikołajkowy turniej. Jak zawsze Organizator – Urząd Miejski w Wadowicach, zapewni wiele atrakcji podczas rozgrywek: występ profesjonalnej grupy cheerleaderek, zabawy z wesołym Mikołajem, konkursy dla najmłodszych, a także kącik bufetowy. Tym razem wzbogacimy też nasz turniej o Pachnący Kiermasz, na którym będzie można nabyć świąteczne pierniczki i w ten sposób wesprzeć leczenie naszego małego wadowiczanina.

Jednocześnie prosimy o wsparcie kiermaszu Waszymi domowymi wypiekami. Pierniczki zbieramy już teraz – czekamy na nie w Wydziale Promocji Gminy Urzędu Miejskiego w Wadowicach (Pl. Jana Pawła II 23 – pokój 23 na I piętrze) codziennie w dni robocze w godzinach 7.00 – 15.00. Swoje pachnące wypieki można również przynieść bezpośrednio na turniej.

Z góry dziękujemy za pomoc!

Wprowadzono: 5 grudnia 2022