Dwie nagrody dla gminnego projektu w ogólnopolskim Konkursie „Selfie+”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Dwie nagrody dla gminnego projektu w ogólnopolskim Konkursie „Selfie+”

Miło nam powiadomić, iż Gmina Wadowice, beneficjent  Projektu „Podnoszenie jakości i efektywności pracy szkół i przedszkoli w Gminie Wadowice poprzez rozwijanie kompetencji kadry edukacji szkolnej”, otrzymała dwie pierwsze nagrody w Konkursie „Selfie +” organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodową Agencję Programu Erasmus+.

Celem Konkursu było zaprezentowanie działań projektowych w formie zdjęcia wraz z odpowiadającym mu opisem i tytułem, komentującym sytuację przedstawioną na fotografii.

W kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” zwyciężyło zdjęcie pt. „Europejska parada przedszkolaków”, którego autorem jest  Kinga Cholewka z SP nr 1 w Choczni, a autorem opisu Iwona Majkowska – Kochan z SP nr 2 w Wadowicach. Zdjęcie prezentowało wydarzenie z czerwca ubiegłego roku, podczas którego dzieci oddziałów przedszkolnych  prezentowały na wadowickim Rynku symbole krajów europejskich.

Link do zdjęcia i opisu: http://selfieplus.frse.org.pl/europejska-parada-przedszkolakow/

W kategorii „Pokaż nam plusy swojego Erasmusa” pierwsze miejsce otrzymało zdjęcie pt. „Podróż to nauka w drodze”  wykonane, opisane i zatytułowane przez Iwonę Majkowską – Kochan z SP nr 2 w Wadowicach. Fotografia przedstawiała plakat Projektu wraz z przewodnikami turystycznymi zakupionymi w ramach przygotowania uczestników do mobilności zagranicznych.

Link do zdjęcia i opisu: http://selfieplus.frse.org.pl/podroz-to-nauka-w-drodze/

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czasie Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Programu Erasmus+, który miał miejsce 12.01.2018 r. na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

W imieniu Konsorcjum realizującego Projekt nagrody odebrały koordynatorki gminne- Iwona Majkowska – Kochan i Elżbieta Borycka.

Wprowadzono: 16 stycznia 2018