Dzieci czytały „Tajemnicę Wadowity” z autorem – Marcinem Pałaszem

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Dzieci czytały „Tajemnicę Wadowity” z autorem – Marcinem Pałaszem

20 września 2018 roku odbyło się kolejne czytanie bajek w gabinecie Burmistrza Wadowic – tym razem z autorem wadowickiej publikacji dla dzieci pt. „Tajemnica Wadowity”. W czytaniu brały udział przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 5 Dr Gustawa Studnickiego w Wadowicach.

Ten dzień grupa 50 dzieci z przedszkola zapamięta na długo! Punktualnie o godzinie 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach rozpoczęło się kolejne spotkanie z serii „czytanie bajek z Burmistrzem”. Tym razem zaprosiliśmy autora niezwykłej, bo naszej – wadowickiej publikacji: Pana Marcina Pałasza.  

Prócz autora, dzieci przywitała Pani Wiceburmistrzyni Ewa Całus. Atmosfera od samego początku była iście magiczna – zupełnie jak w książce pisarza zatytułowanej „Tajemnica Wadowity”, którą wydała Gmina Wadowice. Najmłodsi z uwagą i skupieniem wsłuchiwali się w kolejne wersy , które rozbrzmiewały z ust autora. Po przeszło godzinie przyszedł czas na słodki poczęstunek . Pan Marcin podpisał również książki, które dzieci otrzymały kilkanaście dni wcześniej na inauguracji roku szkolnego z rąk Pani Wiceburmistrzyni.

Zobaczcie zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia!

Wprowadzono: 20 września 2018