Dzień Seniora w Parku Miejskim

Jesteś tutaj : Strona główna / Bez kategorii / Dzień Seniora w Parku Miejskim

Rada Seniorów w Wadowicach zorganizowała Dzień Seniora, który odbył się 1 października 2022 roku w Parku Miejskim. Pogoda nie była zachwycająca, ale za to humory dopisywały każdemu!

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14.00 występem Zespołu Regionalnego Babiogórzanie. Muzycznie było również o 17.00, kiedy na scenie pojawiła się Lena Czechowicz w repertuarze „Przeboje z dawnych lat”.

W międzyczasie w programie znajdowało się wiele innych atrakcji: pokazy ratownictwa medycznego, animacje dla dzieci, pokaz musztry OSP Gorzeń Dolny a także atrakcyjne stoiska ZDZ i rękodzielnicze i stoisko informacyjne Powiatowej Komendy Policji „Stop manipulacji, nie daj się oszukać”. Szkoła Podstawowa w Stanisławiu Górnym również zajęła swoje stanowisko! Zorganizowali oni odblaskowe stoisko, uczniowie rozdawali seniorom opaski oraz ulotki informacyjne przypominające o obowiązku noszenia elementów odblaskowych o zmroku poza terenem zabudowanym. Dzieci zachęcały również na scenie – recytując rymowane hasła i śpiewając piosenki.

Sami zobaczcie galerię z tego wyjątkowego dnia!

 

Wprowadzono: 3 października 2022