Dziewczęta z Kleczy najlepsze w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Sport w Gminie Wadowice / Dziewczęta z Kleczy najlepsze w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

W czwartek 25 stycznia na parkiecie w Kleczy Dolnej odbyły się kolejne rozgrywki w koszykówce dziewcząt. Tym razem w szranki o miano najlepszej drużyny w Gminie Wadowice w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej stanęły starsze zawodniczki, w sumie sześć drużyn.

koszyk wka dziewczat IMS 25 01 2018 4 - Dziewczęta z Kleczy najlepsze w gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

SP 2 Wadowice – SP 1 Chocznia 24:11

Mecz o III miejsce pomiędzy SP 4 Wadowice – SP 5 Wadowice zakończył się wynikiem 21:20, a w finale drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kleczy Dolnej pokonała ekipę z SP nr 1 w Choczni z wynikiem 34:8.

SP 2 Wadowice

Poziom, jaki w zawodach zaprezentowała zwycięska ekipa z Kleczy, daje nadzieję na duży sukces w rozgrywkach wojewódzkich. W finałowym meczu drużyna z Choczni był wstanie przeciwstawić się swoim rówieśniczkom tylko w pierwszej kwarcie, która zakończyła się wynikiem 4:4. Od drugiej kwarty Kleczanki dominowały, zdobywając kosz za koszem.

Już 7 lutego kolejny powiatowy etap rozgrywek. Życzymy powodzenia!