FIO Małopolska Lokalnie – spotkanie informacyjne w Wadowicach

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / FIO Małopolska Lokalnie – spotkanie informacyjne w Wadowicach

Szansa dla młodych organizacji, grup nieformalnych i aktywnych mieszkańców – startuje nabór do FIO Małopolska Lokalnie. Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat tego konkursu grantowego, które odbędzie się 27 lutego o 16:30 w Urzędzie Miejskim.

 

Mieszkasz w Małopolsce?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej (do 30 miesięcy od daty rejestracji)?

Masz swoją grupę, z którą realizujesz pasje?

Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności?

Chcesz wzmocnić swoją organizację?

Jeśli tak – FIO MALOPOLSKA LOKALNIE jest dla Ciebie!

 

FIO Małopolska Lokalnie jest programem wspierającym i edukującym mieszkańców województwa małopolskiego, którzy angażują się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności. Poprzez realizację Programu pomagamy w rozwoju młodym organizacjom pozarządowym, a grupom nieformalnym, grupom samopomocowym i młodym NGO w realizacji przedsięwzięć społecznych.

 

29 lutego 2020 roku rozpoczyna się nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie, w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie województwa małopolskiego.

 

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe Klucze zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

 

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 lutego o godz. 16.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach. plac Jana Pawła II 23

 

Zapisy: lukasz.dubin@bis-krakow.pl
Szczegóły na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl/

 

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Wprowadzono: 13 lutego 2020