Fundraising – droga do samodzielności organizacji [SZKOLENIE]

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Aktualności NGO / Fundraising – droga do samodzielności organizacji [SZKOLENIE]

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Sztuka skutecznego pozyskiwania funduszy to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności w organizacjach pozarządowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS zaprasza na bezpłatne warsztaty fundraisingowe w Wadowicach:

Fundraising – droga do samodzielności organizacji

23 maja 2019r. godz. 16:00 – 20:00,

sala sesyjna Urzędu Miasta w Wadowicach

Jak sfinansować działania organizacji? Jak zaprojektować i zrealizować skuteczną kampanię fundraisingową? Jak pozyskać darczyńców indywidualnych? Jak rozmawiać z biznesem o wsparciu finansowym organizacji?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi już 23 maja podczas warsztatów, które odbędą się w Sali sesyjnej Urzędu Miasta w Wadowicach, w godz. 16:00 – 20:00.

Uczestnicząc w wydarzeniu dowiesz się jak planować i realizować skuteczne kampanie fundraisingowe. Poznasz narzędzia i sposoby pozyskiwania darczyńców oraz posłuchasz
o inspirujących przykładach działań innych organizacji.

Warsztaty są bezpłatne ale rejestracja obowiązkowa –> http://bit.ly/fundraisingwadowice

Zgłoszenia można dokonać również pisząc na adres: ngo@krafos.pl

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 502 837 052

Agenda szkolenia:
1. Relacje i komunikacja – podstawa zaufania i fundraisingu
2. Planowanie kampanii zbiórkowej
3. Narzędzia, dzięki którym zbierzesz pieniądze
4. W poszukiwaniu Darczyńców regularnych
5. Biznes ma pieniądze – jak zaprosić go do dzielenia się

Warsztaty poprowadzi doświadczony i aktywny fundraiser:

Szczepan Kasiński –  Fundraiser z certyfikatem EFA (European Fundraising Association), opowiadacz i strateg. Założyciel agencji fundraisingowej Armiger. Autor książki „Szlachetny Cel”, współautor „Kart Fundraisingowych”. Codziennie zmienia świat na lepsze, bo pomaga organizacjom pozarządowym działać lepiej i skuteczniej otwierać serca i portfele Darczyńców. Współpracował z: Caritas Polska, Szlachetną Paczką, Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty czy dominikankami z Broniszewic.

Wprowadzono: 16 maja 2019