Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ma nową siedzibę

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ma nową siedzibę

Od 13 lutego 2015 r. działa nowo powołana przez Burmistrza Mateusza Klinowskiego Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Od 13 lipca br. Komisja ma nie tylko nowy regulamin, ale także nową siedzibę.  Znajduje się ona w jednym z pomieszczeń budynku przy ul. Lwowskiej 7, wejście od ul. Wojtyłów (pokój na I piętrze, tuż obok biura Stowarzyszenia LGD Wadoviana). W tym miejscu odbywać się będą obrady, dyżury, a także rozmowy motywacyjne z osobami uzależnionymi.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ma nową siedzibęGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ma nową siedzibę

W uroczystym otwarciu nowej siedziby uczestniczyli: Przewodnicząca Gminnej Komisji – pani Ewa Całus, członkowie a także zaproszeni goście. Na początku spotkania zebranym została przedstawiona nowa Sekretarz – pani Karolina Czyżowicz, która zastąpiła rezygnującą z tej funkcji panią Barbarę Bandołę. Podczas spotkania toczyły się rozmowy m.in. o planowanych na przyszłość działaniach Komisji, przeprowadzonym w czerwcu badaniu typu „Tajemniczy klient” i jego wynikach oraz odbytych szkoleniach dla sprzedawców napojów alkoholowych.
W przygotowaniu jest nowa strona internetowa na której będzie można znaleźć informacje o zadaniach Komisji, jej członkach oraz planach na przyszłość.

Wprowadzono: 15 lipca 2016