Zakończyły się prace organizatorów i członków jury związane z VI edycją konkursu ,,Jan Paweł II – Święty z naszych stron”. W środę 15 maja, w Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni odbyło się uroczyste podsumowanie.
W kategorii literatura udział wzięło 77 uczniów, natomiast w kategorii plastycznej – 118, czyli łącznie 195 uczestników podjęło wyzwanie konkursowe. Reprezentowali oni 13 szkół z naszej gminy. Wart odnotowania jest fakt, iż jury po raz pierwszy w historii konkursu zdecydowało o przyznaniu specjalnej nagrody GRAND PRIX w kategorii plastycznej ze względu na oryginalność i wysoki poziom artystyczny pracy.
Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
KATEGORIA LITERATURA
Klasa III szkoła podstawowa
I miejsce
Iga Parządka – kl. 3 a – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
II miejsce
Krzysztof Szczygieł – kl. 3 a – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
III miejsce
Eliza Rogalska– kl. 3 a – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Wyróżnienia
Otylia Sitarz – kl. 3 a – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
Igor Żak – kl. 3 a – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Klasy IV – VI szkoła podstawowa
I miejsce
Szymon Wiercimak – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
II miejsca
Zofia Łazanowska – kl. 6 – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu
Alicja Wider – kl. 4 b – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
III miejsce
Nadia Chrapla – kl. 6 – Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa na Kopcu
Kamil Janusiewicz – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Wyróżnienia
Filip Filek– kl. 6 b – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach
Jakub Kutkiewicz – kl. 5 d – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Julia Bik – kl. 4 a – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
Klasy 7, 8 szkoła podstawowa, III gimnazjum
I miejsca
Oliwia Porzycka – kl. 7 b – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach
Anna Wiercimak – kl. 8 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
II miejsca
Amelia Góral – kl. 3 gimn. – Zespół Szkół Publicznych w Kleczy Dolnej
Karolina Wojewodzic – kl. 3 gimn. – Niepubliczne Katolickie Gimnazjum na Kopcu
III miejsca
Klaudia Góralczyk – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Dominika Balonek – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Wiktoria Słonina – kl. 3 gimn. – Niepubliczne Katolickie Gimnazjum na Kopcu
Wyróżnienia
Kacper Wiercimak – kl. 8 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Wiktoria Guzdek – kl. 8 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Barbara Warchał – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Julia Wróbel – kl. 7 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach
Miłosz Madoń – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach
KATEGORIA – PRACA PLASTYCZNA
Klasy I – III szkoła podstawowa
I miejsca
Beata Pławny – kl. 2 a – Szkoła Podstawowa im. Poległych za Ojczyznę w latach 1939 – 1945 w Wysokiej
Hanna Byrska – kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
II miejsca
Marta Wójtowicz – kl. 2 – Szkoła Podstawowa im. Poległych za Ojczyznę w latach 1939 – 1945 w Wysokiej
Helena Niedziółka – kl. 1 a – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
III miejsca
Daria Chorąży – kl. 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Milena Hałat – kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
Wyróżnienia
Nina Graca – kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Jan Książek – kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Natalia Bydłoń – kl. 2 – Szkoła Podstawowa im. Poległych za Ojczyznę w latach 1939 – 1945 w Wysokiej
Klara Lempart – kl. 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach
Stanisław Kołodziejczyk – kl. 2 – Szkoła Podstawowa im. Poległych za Ojczyznę w latach 1939 – 1945 w Wysokiej
Michał Hyla – kl. 2 – Szkoła Podstawowa im. Poległych za Ojczyznę w latach 1939 – 1945 w Wysokiej
Katarzyna Górecka – kl. 2 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Klasy IV – VI szkoła podstawowa
I miejsca
Maria Jurka – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Maria Byrska – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Karolina Rusin – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
II miejsca
Maciej Kutkiewicz – kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Katarzyna Biernacka – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
III miejsce
Natalia Żydek – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Wyróżnienia
Luiza Widlarz – kl. 5 – Zespół Szkół im. 12. P.P. Ziemi Wadowickiej w Jaroszowicach
Joanna Paterek – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w
Wadowicach
Julita Pawlik – kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w
Wadowicach
Zofia Reciak – kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Aneta Płonka – kl. 6 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Katarzyna Balon – kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
Klasy 7, 8 szkoła podstawowa, III gimnazjum
GRAND PRIX Anna Żak – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
I miejsce
Karolina Krzysztoń – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
II miejsce
Nikodem Woźniak – kl. 7 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Choczni
III miejsce
Julia Lasek – kl. 3 gimn. Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni
Wyróżnienia
Angelika Berdecka – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Monika Miarka – kl. 3 gimn. – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
WSZYSTKIM LAUREATOM GRATULUJEMY I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ICH NAUCZYCIELOM ORAZ OPIEKUNOM ARTYSTYCZNYM
Galeria
Wprowadzono: 17 maja 2019