Gospodarka Odpadami Komunalnymi – powrót do normalnego funkcjonowania

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Ochrony Środowiska / Gospodarka Odpadami Komunalnymi – powrót do normalnego funkcjonowania

W związku z wprowadzaniem kolejnych etapów odmrażania gospodarki na terenie całego kraju, Gmina Wadowice informuje Mieszkańców, że również w kwestii gospodarki odpadami komunalnymi stopniowo wracamy do normalnego funkcjonowania.

  1. od dnia 29 kwietnia Biuro Obsługi Klienta pl. Jana Pawła II 9 wznowił swoją bezpośrednią obsługę. Biuro będzie czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 17.00, w piątek od 7.30 do 15.30 oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca od 7.00 do 13.00;
  2. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Choczni od dnia 4 maja wznawia przyjmowanie odpadów, jednakże z uwagi na nadal obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wprowadzone zostaną na okres do 18 maja następujące ograniczenia:
  • PSZOK będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 16.00;
  • na terenie PSZOKu będzie mogła znajdować się tylko jedna osoba przekazująca odpady.

Pozostałe zasady gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz harmonogramy odbioru odpadów z terenu Gminy Wadowice pozostają bez zmian. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek zmian będziemy Państwa informować na bieżąco.

Wprowadzono: 27 kwietnia 2020