Gotuj i wygrywaj – kolejny konkurs!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Gotuj i wygrywaj – kolejny konkurs!

Premiera nowego wydawnictwa wadowickiej Informacji Turystycznej już za nami.

Smaki Ziemi Wadowickiej to pierwszy wadowicki zeszyt kulinarny, w którym przypominamy tradycyjne regionalne potrawy. Królowały one na stołach podczas różnych okoliczności dnia codziennego i w święta. To jak mocno wpisane są w nasze dziedzictwo świadczy fakt, iż od ich nazw określano mieszkańców danych miejscowości. Stąd wadowiccy flacorze, andrychowscy plackorze, kalwaryjscy ogórcorze, czy choczeńscy królicorze.

62058 - Gotuj i wygrywaj - kolejny konkurs!

Publikacja ta powstała we współpracy z lokalnymi restauratorami i producentami, kołami gospodyń wiejskich, jak i mieszkańcami Ziemi Wadowickiej. Prezentujemy w niej specjały oparte na tradycji jak i nowoczesnych rozwiązaniach. Wśród nich znajdziemy wadowickie flaczki, comber z królika w szynce dojrzewającej, czy sok z pigwy z Jaroszowic – Zbywaczówki.

Podczas  Niedzielnego Grillowania 23 lipca była okazja do otrzymania tej wyjątkowej, limitowanej publikacji oraz wzięcia udziału w konkursach z nagrodami. Dziś mamy dla Państwa kolejny konkurs! Zabawa polega na przygotowaniu wybranej przez siebie potrawy według przepisu zawartego w Zeszycie, zrobieniu jej zdjęcia i przesłaniu na nasz fanpejdż na Facebooku. Najlepiej ocenione przez internautów zdjęcie zostanie nagrodzone voucherem o wartości 100zł do restauracji Spichlerz Smaków w Hotelu Młyn Jacka. Link do konkursu

Zapraszamy do zabawy!

Wprowadzono: 19 lipca 2017

-