Informacja dla mieszkańców miejscowości Gorzeń Dolny dotycząca przenumerowania numeracji porządkowej budynków

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Planowania Przestrzennego / Informacja dla mieszkańców miejscowości Gorzeń Dolny dotycząca przenumerowania numeracji porządkowej budynków

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI GORZEŃ DOLNY

Burmistrz Wadowic uprzejmie informuje, iż w związku z podjęciem przez Radę Miejską w Wadowicach Uchwały Nr LVIII/542/2023 z dnia 22 lutego 2023r. w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości Gorzeń Dolny (Dz. Urz. Woj. Małopolskiego poz. 1652 z dnia 1 marca 2023r.) ZAWIADOMIENIA O ZMIANIE NUMERU PORZĄDKOWEGO BUDYNKU będą wydawane w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach, Plac Jana Pawła II 23, II piętro, pokój nr 42, w godzinach pracy Urzędu od 23 października 2023r. do 27 października 2023r.

Po wydaniu wszystkich zawiadomień, dane adresowe zostaną skierowane do Systemów Centralnych i wówczas będą one powszechnie widoczne i obowiązujące.

Tabliczki z nowym adresem będą wydawane w późniejszym terminie.

Na stronie internetowej Urzędu uruchomiona zostanie wyszukiwarka adresów wg starej i nowej numeracji porządkowej.

O zmianie danych adresowych należy poinformować następujące instytucje m.in.: dostawcę energii elektrycznej, dostawcę gazu, wody, odbiorcę ścieków, ZUS, KRUS, administrację skarbową (tut. Urząd Miejski również prześle do ww. instytucji zestawienia z nową numeracją porządkową). Ponadto o zmianach należy poinformować: zakład pracy, bank, ubezpieczyciela, CEIDG itp.

Za wszystkie niedogodności związane z nową numeracją porządkową budynków przepraszamy i prosimy o odpowiedzialne wprowadzenie zmian, które uporządkują naszą przestrzeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: Wydział Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Wadowicach, tel. (33) 873-18-11wew. 203 lub 204.

Wprowadzono: 20 października 2023

Pliki do pobrania: