Informacja dla mieszkańców Stanisławia Górnego dotycząca przenumerowania numeracji porządkowej budynków

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Informacja dla mieszkańców Stanisławia Górnego dotycząca przenumerowania numeracji porządkowej budynków

Informacja dla mieszkańców miejscowości Stanisław Górny


Burmistrz Wadowic uprzejmie informuje, iż w związku z podjęciem przez Radę Miejską w Wadowicach Uchwały Nr LI/464/2022 z dnia 20 lipca 2022r. w sprawie nadania nazw ulicom w miejscowości Stanisław Górny (Dz. Urz. Województwa Małopolskiego poz. 5195 z dnia 28 lipca 2022r.)

ZAWIADOMIENIA O ZMIANIE NUMERU PORZĄDKOWEGO BUDYNKU będą wydawane w budynku Urzędu Miejskiego w Wadowicach,
Plac Jana Pawła II 23, II piętro, pokój nr 42, w godzinach pracy Urzędu od  9  stycznia 2023r.  do  23  stycznia  2023r.

Kolejnym krokiem po wydaniu wszystkich ZAWIADOMIEŃ, będzie skierowanie danych adresowych do Systemów Centralnych i wówczas będą one powszechnie widoczne i  obowiązujące. Do tego czasu prosimy przy posługiwaniu się nowym adresem, podawać również „stary adres”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: Wydział Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Wadowicach, tel. (33) 873-18-11wew. 203 lub 204.

 

Ponadto, informujemy, że tabliczki z nowym adresem zostaną Państwu udostępnione w późniejszym terminie, po zakończeniu prac nad przenumerowaniem we wszystkich 5 miejscowościach. Na stronie internetowej Urzędu uruchomiona zostanie specjalna wyszukiwarka adresów wg starej i nowej numeracji porządkowej. Należy także pamiętać, aby o zmianie danych adresowych sukcesywnie informować instytucje z którymi współpracujemy: zakład pracy, bank, ubezpieczyciela, administrację skarbową itp. Za wszystkie niedogodności związane z nową numeracją porządkową budynków przepraszamy i prosimy o odpowiedzialne wprowadzenie zmian, które uporządkują naszą przestrzeń.

 

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Wprowadzono: 17 stycznia 2023

-