Informacja o zamknięciu ulicy Sienkiewicza

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Infrastruktury i Rozwoju / Informacja o zamknięciu ulicy Sienkiewicza

W związku z wykonywaną przebudową ul. Sienkiewicza informujemy, że od dnia 25.05.2020 r. (poniedziałek) zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. W pierwszym etapie wprowadzony zostanie na ul. Sienkiewicza ruch dwukierunkowy oraz zlikwidowane miejsca postojowe. Dojazd w kierunku ul. Sikorskiego będzie możliwy tylko do rejonu Alior Banku. Następnie wraz z rozwojem robót, zamykane będą kolejne odcinki ulicy.

Objazd od ul. Lwowskiej w kierunku ul. Sikorskiego poprowadzono przez Plac Jana Pawła II, ul Mickiewicza, ul Batorego. Natomiast od ul. Sikorskiego w kierunku Lwowskiej dojazd będzie możliwy przez Plac Obrońców Westerplatte, ul. Krakowską która na czas robót stanie się ulicą dwukierunkową, ul. Teatralną oraz ul. Wojtyłów. Na każdym z etapów robót  Wykonawca – na tyle, na ile będzie to możliwe – zapewni dojazd do obiektów handlowych, posesji mieszkańców oraz przejazd służb ratunkowych. Utrudnienia potrwają do czasu zakończenia inwestycji.

sienkiewicza 724x1024 - Informacja o zamknięciu ulicy Sienkiewicza

Wprowadzono: 19 maja 2020

-