Dzień Kobiet z Biblioteką

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Dzień Kobiet z Biblioteką

Dzień Kobiet z Biblioteką

2019-03-08

18:00

Niezwykła gratka dla miłośniczek powieści kryminalnych oraz wszystkich Pań, pragnących spędzić Dzień Kobiet w miłym, damskim towarzystwie, przy filiżance kawy i słodkim poczęstunku.

W piątek 8 marca o godz. 18:00 Wadowicka Biblioteka Publiczna zaprasza na niezwykłe spotkanie autorskie z Hanną Greń – autorką poczytnych kryminałów, która z powodzeniem podbija wydawniczy rynek, kobietą niezwykle pogodną, dowcipną, z dużym dystansem do siebie. Spod jej pióra wyszło dotychczas kilka powieści: „Uśpione królowe”, „Cynamonowe dziewczyny”, „Otulone ciemnością”, „Wilcze kobiety” oraz „Popielate laleczki” – należące do cyklu W Trójkącie Beskidzkim, a także dwutomowa powieść Polowanie na Pliszkę („Jak kamień w wodę” i „Światełko w tunelu”).

Autorka w swoich powieściach zgrabnie łączy zagadki kryminalne z wątkami miłosnymi. Stworzone przez nią postacie są wyraziste i dają się łatwo polubić, choć pisarka chyba największym zainteresowaniem darzy pojawiających się w książkach morderców. Jesteście ciekawi dlaczego? Zapraszamy na spotkanie!

Wstęp wolny!

Wprowadzono: 1 marca 2019