Koncert Zespołu HOLEVIATERS w Galicjance

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Koncert Zespołu HOLEVIATERS w Galicjance

Koncert Zespołu HOLEVIATERS w Galicjance

Od: 2016-11-25

Do: 2016-11-25

20:00

W najbliższy andrzejkowy piątek zapraszamy do Galicjanki w Wadowicach na koncert zespołu HOLEVIATERS charakteryzujący się niecodziennym połączeniem szeroko pojętej muzyki folk z brzmieniem swingowych standardów, ballad jazzowych.

Repertuar zespołu oparty jest na utworach muzyki Łuku Karpat zaaranżowanych na styl rozkwitającego w latach 30-40 swingu i jazzu. Otwartość na poszukiwania inspiracji kieruje grupę w zaskakujące kojarzenie utworów z odmiennych sobie gatunków. Doszukując się podobieństw w harmonii, linii melodycznej sprytnie spajają ze sobą tradycyjną muzykę ludową ze znanymi amerykańskimi kompozycjami jazzowymi . Niebywały warsztat gry instrumentalnej połączony z charyzmatycznym, żywiołowym folklorem daje poczucie ciągłej tanecznej euforii. Poprzez muzykę i wizerunek lansowany na złotą epokę tych gatunków, grupa zabiera w podróż do przeszłości wszystkich pasjonatów dalekich wypraw.
Założycielami grupy HOLEVIATERS są Anna Malacina – Karpiel (wokalistka zespołu) oraz Krzysztof Czech (skrzypek). Grupa powstała w 2013r. Towarzyszą im Bartłomiej Stuchlik, Łukasz Walczak, Zbyszek Bałdys i Janusz Korczyk. W 2015 roku zespół wydał swoją pierwszą płytę "sing sing folk&swing&quot.

Zapraszamy – 25.11 o godz. 20:00 – wstęp bezpłatny.

Rezerwacja stolików pod nr tel. 33 488 01 02.

(Zdjęcie, źródło: https://www.facebook.com/galicjanka.wadowice/)

Wprowadzono: 21 listopada 2016