Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

2018-05-18

20:00

Raz, Dwa, Trzy – Ważne piosenki

Ten koncert to muzyczna podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą.  

Raz Dwa Trzy – Zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy – wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Koncert odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Wadowicach, w ramach projektu Tydzień Kultury Lokalnej. Początek o godzinie 20.00.

Po raz kolejny podczas koncertu organizowanego przez Gminę Wadowice funkcjonować będzie strefa dla niepełnosprawnych – specjalnie wydzielone miejsce w pobliżu sceny, gdzie osoby z niepełnosprawnościami będą mogły w komfortowych warunkach uczestniczyć w tym wydarzeniu. Zapraszamy  serdecznie wszystkich zainteresowanych – wejście do strefy znajdować się będzie od strony budynku Urzędu Miejskiego.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 9 maja 2018