Mikołajkowy Turniej o Pucha Burmistrza Wadowic

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Mikołajkowy Turniej o Pucha Burmistrza Wadowic

Mikołajkowy Turniej o Pucha Burmistrza Wadowic

Od: 2018-12-07

Do: 2018-12-09

09:00

To będzie wielkie święto wadowickiego futbolu. Ruszyły zapisy do I Mikołajkowego Turnieju w halówkę „OPEN” o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Zapisujcie się szybko, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Turniej odbędzie się w drugi weekend grudnia (8-9.12) na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Wadowicach (ul. Słowackiego 2).

To będzie pierwsza nasza impreza dla Wadowic i myślę, że wpisze się ona w całoroczny cykl organizowanych przez nas wydarzeń. Zasady turnieju będą podobne jak te, które obowiązywały podczas ubiegłorocznego Pucharu Starosty. Wtedy wzięło w nim udział ponad 200 zawodników, którzy dostarczyli nam przez dwa dni pełnej dawki sportowych emocji. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie – zapowiada Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Zasady udziału w turnieju zawarte są w poniższym regulaminie. Ma on charakter „OPEN”, co oznacza, że mogą wziąć w nim udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy przynależący do klubów piłkarskich. Wszyscy zawodnicy muszą być mieszkańcami powiatu wadowickiego. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny. Co ważne, liczba drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i pierwszeństwo będą miały te drużyny, którzy w swoich składach wystawią minimum trzech mieszkańców gminy Wadowice.

Aby zgłosić swój zespół, należy wysłać wiadomość mailową na adres promocja@wadowice.pl o temacie: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO TURNIEJU HALOWEGO, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających na terenie gminy Wadowice. Zgłoszenia przyjmowane są do 29  listopada.

Poniżej można pobrać dokładny regulamin, określający zasady uczestnictwa w turnieju.

[AKTUALIZACJA]
Informujemy, iż z dniem 27.11 zapisy na turniej zostały zamknięte. Do rozgrywek zgłosiła się wystarczająca ilość drużyn. W najbliższym czasie poinformujemy, które zespoły zakwalifikowały się do turnieju. Wszystkim dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie !

Wprowadzono: 28 listopada 2018