Noc Bibliotek w WBP

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Noc Bibliotek w WBP

Noc Bibliotek w WBP

2019-10-05

16:00

Kolejny nudny weekend przed komputerem? Nie tym razem! Wadowicka Biblioteka zaprasza młodych amatorów przygód do spędzenia wyjątkowego wieczoru w bibliotecznych murach (i nie tylko)!

W sobotę 5 października Wadowicka Biblioteka Publiczna otworzy swoje podwoje wieczorową porą, a wszystko to za sprawą V edycji ogólnopolskiej akcji „Nocy Bibliotek”. Do zabawy zapraszamy młodych ludzi w wieku 11-14 lat, którzy lubią wyzwania i chcą przeżyć fajną przygodę!

Imprezę rozpoczynamy o godz. 16:00 od kursu samoobrony, który poprowadzą instruktorzy z Fundacji K2. Czego możemy się spodziewać? Na pewno sporej dawki aktywności fizycznej, skutecznych ciosów i kontrataków, bojowych okrzyków, a przede wszystkim świetnej zabawy!

Następnie udamy się do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach, by wziąć udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych tematyce bezpieczeństwa. Uczestnicy poznają specyfikę pracy strażaków, zasady zachowania w sytuacji zagrożenia pożarowego, a także udzielania pierwszej pomocy. Mamy nadzieję, że wycieczka do siedziby Straży będzie nie tylko ciekawym, ale przede wszystkim pouczającym doświadczeniem.

Dla uczestników imprezy przewidziano poczęstunek w postaci pizzy, który zapewni restauracja „Cud Malina”.

Program imprezy:

16.00 – 19.00  – Kurs samoobrony

19.00 – 19.30  –  Małe co nieco – poczęstunek dla uczestników

20.00 –  Zajęcia w jednostce Państwowej Straży Pożarnej

22.00 – Planowane zakończenie imprezy

WARUNEK UCZESTNICTWA W NOCY BIBLIOTEK :

Chętni do udziału w imprezie zgłaszają to w siedzibie Wadowickiej Biblioteki Publicznej przy ul. Legionów 1. Zgłoszenie wyłącznie z wypełnionym formularzem zgody (do pobrania na stronie: http://biblioteka-wadowice.pl/index.php?id=news&n=594&p=1).

Zapisów można dokonywać do 3 października 2019 r.

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wprowadzono: 26 września 2019