Spotkanie autorskie z Joanną Szarańską

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Spotkanie autorskie z Joanną Szarańską

Spotkanie autorskie z Joanną Szarańską

2018-02-02

17:00

Nie tylko kłopoty ją kochają…czytelnicy też
czyli spotkanie z Joanną Szarańską

Kolejna pisarka z powiatu wadowickiego podbija literacki rynek. I to z dużymi sukcesami! Chcecie ją poznać? Nic prostszego! Wystarczy 2 lutego odwiedzić Wadowicką Bibliotekę Publiczną.

W pierwszy piątek lutego o godz. 17:00 do Wadowickiej Biblioteki zawita Joanna Szarańska – pisarka i blogerka z rodzimego „podwórka”, a dokładnie z pobliskich Przytkowic. Autorka zadebiutowała w 2016 r. świetnie przyjęta powieścią „I że ci nie odpuszczę”, otwierającą cykl „Kalina w malinach”. W ramach cyklu ukazały się jeszcze 2 książki: ”Kocha, lubi, szpieguje” oraz „Nic dwa razy się nie zdarzy”. W listopadzie do księgarń trafiła kolejna powieść autorki „Cztery płatki śniegu”, która szybko  podbiła serca czytelników i stała się jednym z  świątecznych bestsellerów.

Teraz Pani Joanna spotka się z czytelnikami Wadowickiej Biblioteki Publicznej, aby promować swoją najnowszą powieśćKłopoty mnie kochają”. Jest to pierwszy tom nowego cyklu, którego akcja rozgrywa się w Wadowicach! Książka stanowi połączenie lekkiego kryminału z komedią omyłek, dzięki czemu gwarantuje świetną zabawę i chwilę rozluźnienia. Bohaterką powieści jest niespełniona dziennikarka – Zojka Tuszyńska, która powraca do rodzinnej miejscowości, aby zaopiekować się ukochaną babcią. Wrodzony talent do pakowania się w tarapaty sprawia, że dziewczyna szybko wplątuje się w kryminalną aferę. Zapowiada się zatem świetna zabawa z przymrużeniem oka.

Czy i ta książka podbije serca czytelników? Przekonamy się niebawem. Póki, co mamy świetną okazję, by bliżej poznać jej autorkę. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Wprowadzono: 16 stycznia 2018