Spotkanie z Marcinem Mellerem

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Spotkanie z Marcinem Mellerem

Spotkanie z Marcinem Mellerem

2019-09-17

18:00

Po przerwie wakacyjnej Dyskusyjny Klub Książki startuje z przytupem i zaprasza na spotkanie w Marcinem Mellerem, które odbędzie się 17 września o godz. 18.00 w Wadowickiej Bibliotece Publicznej.

Marcin Meller – reporter, pisarz, prezenter telewizyjny. Dyrektor wydawniczy Grupy Wydawniczej Foksal, dziennikarz „Newsweeka” i TVN24. Autor kilku książek: „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (napisana wspólnie z Anną Dziewit-Meller), „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe”, „Sprzedawca arbuzów” oraz „Nietoperz i suszone cytryny”. Podróżnik, z powodzeniem odkrywający drzwi do urokliwych zakątków i oczarowany gruzińską kulturą.

To właśnie Gruzja i podróżnicze zamiłowania będą tematem przewodnim wtorkowego spotkania. Dziennikarz opowie czytelnikom Wadowickiej Biblioteki o swojej fascynacji tym krajem, jego wyjątkowych mieszkańcach, ich tradycjach oraz zwyczajach. Oprowadzi nas po gruzińskich górach i morskich wybrzeżach oraz przybliży sztukę świętowania i czerpania radości z życia. Gruzini wyznają bowiem jedną prostą zasadę – „widzieć zawsze tą jaśniejszą stronę życia”.

Po oficjalnej prezentacji nie zabraknie oczywiście czasu na dyskusję z zaproszonym gościem i pamiątkowych autografów!

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Wprowadzono: 29 sierpnia 2019