Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta

Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta

2018-05-02

10:00

Młodzieżowa Rada Miejska w Wadowicach zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w niepowtarzalnym wydarzeniu. Bieg „Sto na sto. Biało-czerwona sztafeta dla uczczenia 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości” to inicjatywa, dzięki której na sportowo można świętować stulecie niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej.

Zawodnicy zgłaszają się w parach. Jeden z nich pobiegnie w białej, a drugi – w czerwonej koszulce. Każda para pokona jedno okrążenie wokół boiska (ok. 400 m), po czym przekaże pałeczkę drugiej parze. Tak utworzy się biało – czerwona sztafeta. Pierwsza para wystartuje o godzinie 11:11 – tak nawiązujemy do 11 listopada, dnia odzyskania niepodległości. Sam bieg odbywa się 2 maja – w Święto Flagi RP. W ramach rozgrzewki uczestnicy zatańczą zumbę poprowadzoną przez Studio Tańca i Fitness Finezz!

Całe wydarzenie rozpoczynamy już o godz. 10.00. Przed biegiem zapraszamy na stoiska naszych partnerów:
– ratownictwo medyczne – Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP,
PAKO – salon pielęgnacji zwierząt,
Martyna Studnicka – nowoczesne makijaże,

Dodatkowo zorganizujemy QUIZ Patriotyczny, w którym do wygrania będą bony, upominki oraz wejściówki od naszych partnerów! Zapisz się już dziś! Zobacz na własne oczy, jak młodzież potrafi zorganizować wydarzenie pełne atrakcji!

Więcej informacji na STRONIE

Wprowadzono: 19 kwietnia 2018