Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II

Bieg wichry
    • Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II
    • Od: 17.03.2018
    • Do: 17.03.2018

Urząd Miejski w Wadowicach, Wadowickie Centrum Kultury i Wichry Beskidu T.R. zapraszają na Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II, który odbędzie się 17 marca br. o godzinie 10:00 w Ponikwi.
Bieg będzie imprezą towarzyszącą dla 9 Przeglądu Filmów Górskich, który odbywa się w dniach 17-18 marca 2018 w WCK Wadowice.

Bieganie jest najprostszą i dla wielu najprzyjemniejszą formą aktywności fizycznej, warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i pobiegać razem. GOŚCIEM SPECJALNYM imprezy będzie Paweł "Pigmej" Krawczyk - jeden z czołowych zawodników biegów górskich w Polsce.

Bieg ma charakter koleżeński, więc nie ma zwycięzców - wszyscy są wygrani. Rozpocznie się na pętli w Ponikwi, a zakończy przy kaplicy na Groniu Jana Pawła II. Trasa liczy 4,5 km niebieskim szlakiem. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Nie ma opłat za bieg - w biurze zawodów podpisujemy się tylko na liście uczestników.
Dla wszystkich uczestników zapewnione będą:
- gorący posiłek
- kawa i herbata
- gadżety dla uczestników (ilość zależna od frekwencji  i hojności sponsorów).

W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a także osoby które ukończyły 16 lat za pisemną zgodą rodziców lub pod opieką prawnego opiekuna.
Biuro będzie czynne w dniu biegu w godz. 9.00 – 10.00
Bieg ma charakter towarzysko – rekreacyjny, uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Zabezpieczeniem trasy oraz zabezpieczenie medyczne gwarantują Druchowie z OSP Ponikiew

**Więcej informacji o biegu udzielają:

Krzysztof Radwan 692314540
Mariusz Ciapa 666054762

Zapraszamy!