Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II

Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II

Od: 2018-03-17

Do: 2018-03-17

10:00

Urząd Miejski w Wadowicach, Wadowickie Centrum Kultury i Wichry Beskidu T.R. zapraszają na Towarzyski Bieg Górski na Groń Jana Pawła II, który odbędzie się 17 marca br. o godzinie 10:00 w Ponikwi.
Bieg będzie imprezą towarzyszącą dla 9 Przeglądu Filmów Górskich, który odbywa się w dniach 17-18 marca 2018 w WCK Wadowice.

Bieganie jest najprostszą i dla wielu najprzyjemniejszą formą aktywności fizycznej, warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i pobiegać razem. GOŚCIEM SPECJALNYM imprezy będzie Paweł „Pigmej” Krawczyk – jeden z czołowych zawodników biegów górskich w Polsce.

Bieg ma charakter koleżeński, więc nie ma zwycięzców – wszyscy są wygrani. Rozpocznie się na pętli w Ponikwi, a zakończy przy kaplicy na Groniu Jana Pawła II. Trasa liczy 4,5 km niebieskim szlakiem. Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Nie ma opłat za bieg – w biurze zawodów podpisujemy się tylko na liście uczestników.
Dla wszystkich uczestników zapewnione będą:
– gorący posiłek
– kawa i herbata
– gadżety dla uczestników (ilość zależna od frekwencji  i hojności sponsorów).

W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, a także osoby które ukończyły 16 lat za pisemną zgodą rodziców lub pod opieką prawnego opiekuna.
Biuro będzie czynne w dniu biegu w godz. 9.00 – 10.00
Bieg ma charakter towarzysko – rekreacyjny, uczestnicy biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Zabezpieczeniem trasy oraz zabezpieczenie medyczne gwarantują Druchowie z OSP Ponikiew

**Więcej informacji o biegu udzielają:

Krzysztof Radwan 692314540
Mariusz Ciapa 666054762

Zapraszamy!

Wprowadzono: 8 marca 2018