Wianki nad Skawą z zespołem MROZU

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Wianki nad Skawą z zespołem MROZU
Wianki nad Skawą z zespołem MROZU

Wianki nad Skawą z zespołem MROZU

Od: 2022-06-24

Do: 2022-06-25

17:00

Najgorętsza impreza roku zagości tradycyjnie pierwszego dnia wakacji na wadowickich Bulwarach nad Skawą. Organizatorem jest Gmina Wadowice. Bo jak nie my to kto?

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński zaprasza do wspólnej zabawy na najgorętszej imprezie roku z koncertem artysty wielkiego formatu – Mrozu! Właśnie na takie rozpoczęcie wakacji czekaliśmy od dawna!

Wianki nad Skawą, które rozpoczną się 24 czerwca o godzinie 17.00 to warsztaty wiankowe, animacje, dmuchańce, siatkówka plażowa, przejażdżki kucykami oraz pyszne jedzenie prosto ze strefy Żarciowozów. Będzie wystrzałowa eksplozja kolorów oraz – o godzinie 21.00 koncert Mrozu.

21012022 ZUZA MROZU 0323 - Wianki nad Skawą z zespołem MROZUMrozu – producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łączy blues, soul i rock’and’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a hity takie jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my to kto”, zna cała Polska.

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. „Nic do stracenia” z tego albumu okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Albumami „Zew” i ‚Aura” Artysta pokazał, że cały czas się rozwija i zaskakuje fanów. Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. „Palę w oknie” to ostatni singiel promujący nowy, już szósty albym artysty – „Złote bloki”, który miał premierę w 2022 roku. W Wadowicach wystąpi jako pierwsza gwiazda tak wielkiego formatu, jaka odwiedzi miasto po przykrym czasie pandemii i ograniczeń związanych z dużymi koncertami.

Ale to nie koniec! Kiedy już koncert rozgrzeje Was do czerwoności – nie zwalniamy tempa! Do 01.00 w nocy będziemy tańczyć na bulwarowej dyskotece przy energetyzującej muzyce z DJ’em.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 26 maja 2022

-