Zwariowane MELOdie – koncert z okazji Dnia Dziecka

Jesteś tutaj : Strona główna / Kalendarium / Zwariowane MELOdie – koncert z okazji Dnia Dziecka
Zwariowane MELOdie – koncert z okazji Dnia Dziecka

Zwariowane MELOdie – koncert z okazji Dnia Dziecka

2023-06-04

19:00

Muszla Koncertowa w Parku Miejskim w Wadowicach

Już 4 czerwca 2023 w Muszli Koncertowej Parku Miejskiego w Wadowicach o godz. 19.00 odbędzie się Koncert z Okazji Dnia Dziecka „Zwariowane MELOdie”!

Tym razem zapraszamy w szaloną podróż do świata bajek, księżniczek i magii. Zabrzmią tematy z takich filmów animowanych jak: Zaplątani, Król Lew, Skarb Oceanu, Kraina Lodu, Merida Waleczna i wiele innych.

Podczas godzinnego pokazu zaprezentuje się blisko 50 artystów, a to wszystko na żywo w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry Stowarzyszenia Meloarte oraz tancerzy Studia Finezz Wadowice.
W role głównych bohaterów wcielą się: Klara Lempart, Maja Brózda, Szymon Nikiel, Natalia Kruźlak, Aleksandra Tondyra oraz Hubert Targosz. Całość pokazu dopełni gra świateł, charakteryzacja wykonawców oraz stroje zaprojektowane przez Monikę Sajdak.

Gościem specjalnym będzie perkusista, muzyk i aranżer Michał Dziewiński.
Wydarzenie poprowadzi dla Państwa Dagmara Książek – Lisicka

Z uwagi na wyjątkowość tematyki wydarzenia wspólnie z Fundacją Pomóc Więcej oraz Armią Pomocy Dzieciom postanowiliśmy podczas koncertu przeprowadzić zbiórkę charytatywną dla Dawidka z Andrychowa w walce o sprawną rączkę. Pamiętajmy „RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO I WIĘCEJ”.

Nie może Was zabraknąć!

Wprowadzono: 15 maja 2023