Konkurs dla dzieci z gminnych szkół z okazji Dnia Ziemi – AKTUALIZACJA

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Konkurs dla dzieci z gminnych szkół z okazji Dnia Ziemi – AKTUALIZACJA

Gmina Wadowice z przyjemnością ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny skierowany do uczniów gminnych szkół i przedszkoli w związku z obchodami Dnia Ziemi. Tematem prac konkursowych jest „Ochrona środowiska w naszym najbliższym otoczeniu.”

AKTUALIZACJA :
Dziękujemy wszystkim dzieciom za złożone prace. W związku z dużym zainteresowaniem konkursem oraz dużą ilością prac jury zaplanowało swoje obrady na dzień 30 maja 2018 roku.  Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 8 czerwca o godzinie 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wadowicach.  

Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie powinni przedstawić najlepsze ich zdaniem sposoby na likwidację lub zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska. Autorzy prac powinni wykazać się wiedzą na temat źródeł zanieczyszczeń oraz ich wpływu na środowisko i życie człowieka.

Regulamin konkursu oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych dostępne są do pobrania z załączników poniżej. Zachęcamy do udziału w konkursie – dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. vouchery do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA.

Partnerem konkursu jest Energylandia – Park Rozrywki w Zatorze.

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 20 kwietnia 2018