Konkurs grantowy „Tu mieszkam, tu zmieniam”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Pozostałe wiadomości / Konkurs grantowy „Tu mieszkam, tu zmieniam”

„Tu mieszkam, tu zmieniam” – III edycja konkursu grantowego

Konkurs grantowy "Tu mieszkam, tu zmieniam"

Wyjątkowa inicjatywa społeczna – Fundacji Banku Zachodniego WBK i Banku Zachodniego WBK pod hasłem „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”, po raz kolejny wyciąga pomocną dłoń w kierunku działań oddolnych i realizacji projektów społecznych.

III edycja konkursu grantowego daje szanse zdobycia jednego ze 100 grantów, którymi fundacja chce wesprzeć najbardziej perspektywiczne cele.
W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy kreatywny i konkretny pomysł na zmianę w swojej okolicy, który zostanie zgłoszony za pośrednictwem dowolnej fundacji, stowarzyszenia lub pozarządowej organizacji społecznej, ale także szkoły, domu kultury, czy też innej instytucji samorządowej.

Projekty można zgłaszać za pomocą aplikacji internetowej
Nabór wniosków trwać będzie od 15 lipca do 30 września 2017 r.
Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie banku BZWBK

Fundacja Banku Zachodniego WBK wesprze realizację 20 najlepszych pomysłów kwotą w wysokości 8.000 zł,  23 projektów kwotą 6.000 zł, 31 projektów kwotą 4.000 zł i 26 projektów kwotą  3.000 zł.

Hasło „Tu mieszkam, tu zmieniam” zawiera w sobie wszystkie cechy społeczeństwa obywatelskiego. Promuje usprawnienie życia w lokalnych społecznościach, które w realny i rzeczywisty sposób wpływają na jego poprawę.
Fundacja Banku Zachodniego WBK we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK od lat angażuje się w działania związane ze wsparciem oddolnych inicjatyw. Poprzednie edycje „Tu mieszkam, tu zmieniam”, poniosły za sobą szereg pozytywnych zmian. Udało się dofinansować powstanie czy też modernizację placów zabaw, dworców, bibliotek jak również miejsc pamięci. Żyjąc w tych społecznościach na co dzień doskonale wiemy, jak takie działania są potrzebne i korzystnie wpływają na poprawę życia w społeczeństwie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie !

Wprowadzono: 1 września 2017