Konkurs „Słowo Jana Pawła II do młodych”

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Konkurs „Słowo Jana Pawła II do młodych”

Gmina Wadowice zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie literackim „Słowo Jana Pawła II do młodych”.

Konkurs polega na napisaniu jednego autorskiego zdania, w którym zawarty będzie sens przesłania Świętego Jana Pawła II do młodych. Prace konkursowe należy nadsyłać w terminie od 1 kwietnia 2018r do 1 maja 2018r. na adres e-mail: mcholewa@wadowice.pl.

W tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs – Słowo Jana Pawła II do młodych”, treść wiadomości powinna zawierać konkursowe zdanie oraz następujące dane: imię i nazwisko oraz klasę autora, numer telefonu oraz e-mail kontaktowy oraz dane dotyczące opiekuna, nazwę i adres szkoły. Wiadomość powinna również zawierać oświadczenie o zgodzie rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka i udostępnianie wizerunku w celu przeprowadzenia i promocji konkursu.

Dla trzech laureatów konkursu (I nagroda w każdej z kategorii wiekowych) przewidziane są nagrody w postaci czytników e-booków Amazon Kindle Touch.

Finał konkursu połączony z wręczeniem nagród odbędzie się 18 maja 2018r. na Placu Jana Pawła II, podczas uroczystych obchodów 98.rocznicy urodzin Jana Pawła II, organizowanych przez Gminę Wadowice w ramach Tygodnia Kultury Lokalnej.

Regulamin konkursu znajduje się w załączniku poniżej. Zapraszamy!

Pliki do pobrania:

Wprowadzono: 15 marca 2018