Numery telefonów wewnętrznych

Jesteś tutaj : Strona główna / Kontakt / Numery telefonów wewnętrznych

Numery telefonów wewnętrznych

SPIS NUMERÓW WEWNĘTRZNYCH URZĘDU MIEJSKIEGO W WADOWICACH

WYDZIAŁ

PRACOWNICY

NR POK.

NR TEL.

KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ

Bogusław Brańka

1

260

STRAŻ MIEJSKA

Zdzisław Sordyl, Tadeusz Frasunek, Józef Woźniak, Jakub Kobiałka, Szymon Jerdanek, Magdalena Paczka

2

122

KIEROWNIK REFERATU PODATKOWEGO

Adamczyk Marcin

4A

295

REFERAT PODATKOWY

Szczepanik Renata, Janicka Bożena, Bańdura Barbara

3

293,294

REFERAT PODATKOWY

Błachut Bożena, Curzydło Grażyna

4

296,193

REFERAT PODATKOWY

Borycka Elżbieta, Radwan Agnieszka

5

297

REFERAT PODATKOWY

Iciek Elżbieta, Sieprawska Justyna,
Matonóg Jadwiga, Marcinik Agata

6

299
298

BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW

Mateja Wanda, Jończyk Karolina, Grygiel Agnieszka

7

130,132

DOWODY OSOBISTE

Danek Małgorzata, Walas Jolanta, Sablik Anna

8

222,226

MELDUNKI

Warchał Bartosz, Moskała-Paździora Honorata

9

221,262

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

Piwowarczyk Krystyna, Góra Barbara

10

223,268

KIEROWNIK USC

Dyrcz Tomasz

14

119

Z-CA KIEROWNIKA USC

Talaga Joanna,

13

265

URZĄD STANU CYWILNEGO

Moskwik Małgorzata, Palmirska Helena

12

118,120

SEKRETARIAT

Kainka Danuta, Tomiczek Sylwia

17

251

KIEROWNIK FINANSÓW

Gurdek Kinga, Kleszcz Beata
Pindel Iwona, Kwarciak Anna, Radwan Barbara

26

220,
107

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Uchacz Anna, Walas Maria, Kubera Agnieszka, Zając Beata

25

106

KSIĘGOWOŚĆ FINANSOWA

Stuglik Agnieszka, Dobisz Jadwiga, Sikora Justyna

55

100,213

KASA

Baklarz Maria, Tokarczyk Danuta, Jolanta Cieślik

27

109,108

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

Piotr Hajnosz

29

110

BIURO RADY MIEJSKIEJ

Dąbrowska Danuta, Potoczek Małgorzata

30

111

KIEROWNIK WYDZIAŁU OGÓLNO-ORGANIZACYJNEGO

Marta Budzyńska,

35

116

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY Łach Justyna, Rolka Ewelina 16 263

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Maślanka Małgorzata, Wykręt Kinga

31

112

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Gracjasz Anna, Gliwa Małgorzata

32

250

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Knapik Arkadiusz, Badan Dariusz, Malczyk Mateusz

33

291, 292

WYDZIAŁ OGÓLNO-ORGANIZACYJNY

Ogiegło-Kaczyńska Agnieszka, Piwowarczyk Marcin,

Cygan Agnieszka, Kucharska Magdalena

44

205
207

KADRY

Szczepanik Barbara, Studnicka Beata

34

115

KIEROWNIK WYDZIAŁU GOSPODARKI GRUNTAMI

Kajdas Halina,

39

201

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Zawiła Katarzyna, Żurek Katarzyna

38

200

WYDZIAŁ GOSPODARKI GRUNTAMI

Świątek Maciej, Gębala Jakub

40

225

WYDZIAŁ PROMOCJI GMINY

Tomasz Mamcarczyk,
Maria Cholewa,  Paulina Medoń-Jagieła
Klaudia Bzduła

23

264
290

KIEROWNIK WYDZIAŁU PROMOCJI GMINY

Małgorzata Targosz – Storch

22

102

KIEROWNIK WYDZIAŁU PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Radwan – Cycoń Teresa

43

203

WYDZIAŁ PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO

Kalińska Anna, Karolina Kardasz, Hajost Agnieszka, Jarzyna Przemysław

42

204

ZASTĘPCA KIEROWNIKA WYDZIAŁU INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Bernaś Anna, Roman Kawaler,

Katarzyna Maciąg-Pająk, Ewa Kufel

49

231,

230

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Ciepły Katarzyna, Stanek Anna, Dankiewicz Justyna
Bartel Piotr, Zaczyńska Aneta

45

206,
219

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Gryga Jarosław, Sadowski Maciej
Góra Marek, Tyrpa-Indyk Magdalena

46

215,
270

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Mżyk Tomasz, Gliwa Kinga

Justyna Młynarczyk, Ewelina Krzyżanowska – Holcman, Paulina Kencka

47

209,

166

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU

Roman Gawlik, Grajny Krzysztof

48

283

WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY I ROZWOJU – ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Grzyb Joanna, Kokoszka Ewa, Ramos Grażyna

56

214

KIEROWNIK WYDZIAŁU OCHRONY ŚRODOWISKA

Grzybowska Bożena

53

211

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Chmura-Bartel Beata,
Paździora Katarzyna, Janiczak Wacław,

51

218,
224

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

 Lukaj Szymon, Stuglik Bogdan, Pieróg Natalia

52

210

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA

Kudela Paulina, Żmija Anna

54

212

KIEROWNIK WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

Mamcarczyk Beata,
Miczko Agnieszka

57

216

Wprowadzono: 4 stycznia 2018