Beskid Mały pokazał się rowerzystom z pięknej ale z bardzo wymagającej strony!

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Beskid Mały pokazał się rowerzystom z pięknej ale z bardzo wymagającej strony!

Maraton MTB to  była kolejna sportowa perełka w naszym mieście! Maraton cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, co pokazała ilość uczestników na linii startowej. Ponad 200 zawodników z różnych zakątków Polski. 

433600578 931231579005067 7152423188626514864 n - Beskid Mały pokazał się rowerzystom z pięknej ale z bardzo wymagającej strony!

Po raz pierwszy Wadowice były gospodarzem epickiego maratonu rowerowego orgaznizowanego przez 2PM Group – zespół ludzi dla których już dawno stało się jasne że sport w każdym wydaniu jest ważnym elementem ich życia. Pogoda dopisała, humory również – to był klucz do sukcesu tego wydarzenia! Start odbył się w naszym klimatycznym Parku Miejskim na Al. Wolności.

Ten przyjemny niepokój gdy stałeś na krawędzi wąskiej ścieżki prowadzącej po korzeniach w dół, nie wiadomo dokąd? Pamiętasz radość i dumę gdy pokonałeś trudny wymagający podjazd który jeszcze rok temu był dla Ciebie niedostępny? Uśmiech na twarzy głaskany ciepłym, południowym wiatrem na beskidzkim szczycie z dala od zgiełku i problemów? Sezon Maratonów MTB otwarliśmy właśnie w naszym mieście w Wadowicach! Na górskie szlaki wjechaliśmy 12 maja!

Maratonmtb.pl – układa trasy, byś mógł wrócić do czasów gdy nic nie było ważniejsze w Twoim życiu niż „flow” na zjeździe i satysfakcja na końcu podjazdu, który potrafi „przepalić kable” z cholesterolowych złogów. Na górskich trasach wracamy do korzeni MTB gdzie podjazd znaczy podjazd a zjazd weryfikuje Twojego „Skilla”. Pamiętaj,  na mecie jesteś dla nas zwycięzcą bez względu na pozycję, którą zajmiesz tego dnia.

ODWAŻ SIĘ BYĆ W SEZONIE 2024! – WYNIKI

Zostały przygotowane trzy trasy przejazdu. Dystans Quarter – 32 km, dystans Half – 56 km i dla mocnych zawodników dystans Full – 87 km!! Finałowa edycja DareToBe Maraton MTB 2024 w Wadowicach jest dla wielu z Was jak odkrywanie nowego świata MTB Na skraju Beskidu Małego uczestnicy odkryli góry nie małe, lecz w sam raz na rower MTB. Odwiedzić Leskowiec i rzucili okiem na Babią Górę z nowej perspektywy. Nie szukali żadnych wymówek – przyjechali, wystartowali i celebrowali!

Wprowadzono: 10 maja 2024