Łap skilla! – projekt dla młodych pracujących

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Projekty dofinansowane / Programy realizowane ze środków z Unii Europejskiej / Łap skilla! – projekt dla młodych pracujących

Chcesz  podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze?

Lap Skilla  - Łap skilla! - projekt dla młodych pracujących

03.01.2023 punktualnie o godz 10:00 startuje rekrutacja dla 300 osób, która potrwa do 28.02.2023 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

 


 

Co możesz zyskać?

Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne. Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony lapskilla.pociagdokariery.pl.

Link do rejestracji oraz hasło zostaną udostępnione 3 stycznia 2023 r. od godziny 10.00

 

Sprawdź jakie warunki i wymagania musisz spełniać aby zostać uczestnikiem projektu Łap skilla!

Ścieżka udziału w projekcie

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skontaktuj się telefonicznie lub mailowo.
Infolinia na czas rekrutacji:
12 619 84 38
690 261 229
690 261 212
e-mail: lapskilla@wup-krakow.pl

 

Wprowadzono: 2 stycznia 2023