Letni koncert Brodki i Krzysztofa Zalewskiego

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji Gminy / Letni koncert Brodki i Krzysztofa Zalewskiego

Sierpniowy długi weekend warto spędzić w Wadowicach! W środę 15 sierpnia specjalnie dla Was zagrają Brodka oraz Krzysztof Zalewski – jedni z najciekawszych obecnie młodych artystów na polskiej scenie muzycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 na Placu Jana Pawła II.

Wadowickie koncertowe lato trwa. Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie, którego nie można przegapić. Koncert tej dwójki polskich artystów z pewnością wielu zapadnie w pamięci na długo.

Brodka to jedna z najbardziej niezwykłych polskich artystek. Nie zważając na kompromisy, łączy w swojej twórczości pozornie niepasujące do siebie elementy różnych stylów muzycznych. Ogromną rolę przykłada również do warstwy wizualnej, dzięki czemu jej koncerty zawsze są niezapomnianym przeżyciem. Ostatnia płyta Brodki „Clashes” ukazała się na rynku międzynarodowym, gdzie artystka stawia pierwsze mocne kroki.

Zalewski to muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista. Jego kariera nabrała ostatnio niesamowitego tempa. Artysta promuje obecnie swój autorski projekt „Złoto”, zawierający między innymi przebój „Miłość miłość” i „Polsko”.

Start koncertu o godzinie 20.00 na Placu Jana Pawła II w Wadowicach.

Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Wprowadzono: 8 sierpnia 2018