Za nami kinowy weekend w Gminie Wadowice

Jesteś tutaj : Strona główna / Aktualności / Wydział Promocji / Za nami kinowy weekend w Gminie Wadowice

Aż cztery projekcje filmowe mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu w ostatni wakacyjny weekend. Rozpoczęliśmy już w czwartek pokazem w Kleczy, w ramach Kina Pod Gwiazdami. 

Ubiegły weekend minął nam komediowo. Z pokazami filmu „Teraz albo nigdy”, z udziałem zjawiskowej Jennifer Lopez, odwiedziliśmy trzy sołectwa gminy Wadowice: Kleczę Dolną, Chocznię i Wysoką. Organizatorem tych pokazów, w ramach cyklu Kino pod Gwiazdami, był jak co roku Wydział Promocji Gminy Wadowice. Największe szczęście do pogody w kinie plenerowym mieli zdecydowanie mieszkańcy Choczni – ciepły, bezchmurny wieczór na seans ściągnął tłumy!

Tę samą komedię mogli zobaczyć mieszkańcy Wadowic, w ramach projektu Kino Nocnych Parków. Parkowe seanse odbywają się dzięki współpracy Wadowickiego Centrum Kultury i Wydziału Promocji Gminy Wadowice. Tym razem pogoda wyjątkowo się nie udała i już na początku seansu rozpadał się rzęsisty deszcz. Nie przeszkodziło to na szczęście w odbiorze widzom, którzy odpowiednio uzbrojeni w parasole i peleryny, z przyjemnością obejrzeli pokaz aż do końca.

Dziękujemy, że byliście z nami! Już teraz zapraszamy na kolejny seans w ramach Kina Nocnych Parków 7 sierpnia. Szczegóły wkrótce !

Wprowadzono: 21 lipca 2020